Pil için girişim

10/25/2011 10:27:00

Arkadaşlar Akut'un pil ihtiyacını biliyorsunuz. Daha önce bu siteden 12 adet sony kalem pili çok uygun fiyata almıştım (2,75 gibi bir şey). Adam başı 11 liraya 48 pil eder, 20 kişi olsak 960 pil demektir!

www.yakaladinyakaladin.com üyeyseniz (değilseniz üye olarak) iletişim bölümüne ÇOK ACİL-Akut'un pil ihtiyacı başlığıyla

metnini yapıştırabilir misiniz? bakalım bir işe yarayacak mı?

Var ise, arkadaşlarımızla toplanıp almamız halinde hemen bugün kargoya vermeniz (bölgeye kargolar ücretsiz malum) ve daha ötesi sizin de belli bir oranda ücretsiz pil katkısında bulunmanız mümkün olur mu?
Bildiğiniz gibi Van depremi dolayısıyla zor günler geçiriyoruz, Akut da pil konusunda sıkıntı yaşadığını bildiriyor. Daha önce sitenizde 12 adet sony pil uygun fiyatla satılıyordu, halen elinizde var mıdır?
Merhaba,

Ynt: Pil için girişim

10/25/2011 10:28:00

burası bir fırsat sitesi ve bildiğim kadarıyla ellerindeki stoklarla çalışıyorlar. kalmıştır umarım stokları ...  başka pil firmaları araştıralım

10/25/2011 10:34:00

general electric'e mail atıldı inci grup altında bulabilirsin

10/25/2011 11:54:00

Merhaba Bige Hanım; Firma olarak kendi sorumlulugumuzda bölgeye gerekli yardım yapılması konusunda yöneticilerimiz kendi insiyatiflerinde işlemler saglamışdır.Bu ürün stogu şuan için malesef mevcut degildir. Saygılarımızla

10/25/2011 11:56:00

pil için başka hangi firmalar olabilir yada biz kendi aramızda bişeyler yapalım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...