Yakisiklimi yakisikli dunya tatlisi aren nin dogum gunusu

Ynt: Yakisiklimi yakisikli dunya tatlisi aren nin dogum gunusu

09/26/2011 05:10:00

Doğum günün kutlu olsun Aren.Doğurduğun gün kutlu olsun Dilekcim. Seni tanıdığım için çok mutluyum. Daha bir dünya güzel, mutlu, huzurlu doğum gününüz olsun.

09/26/2011 05:29:00

yakısıklı oğlumm dogum gunun kutlu olsun..iyiki dogdun..nice senelereee guzel gözlüm..çok öpüyoruz..

09/26/2011 06:20:00

Sevgili Aren

Yeni yaşın kutlu olsun kuzum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerin yanında nice nice seneler dilerim

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

09/26/2011 06:21:00

Tatlı bal kuzu arenim... yeni yaşın kutlu olsun... hayat sana hep güzellikler, mutluluk, sağlık, huzur, sevgi ve bol para getirsin... annen baban ve tüm sevdiklerinle birlikte harika bir hayatın olsun, doğum günün kutlu olsun...

Kalbi güzel gönlü güzel yüzü güzel canım arkadaşım dilek anneliğinin ilk yılı kutlu olsun, her senen böyle güzel mutlu huzurlu geçsin ...

09/26/2011 06:24:00

İyi ki doğdun Aren,ailece geçireceğiniz mutlu sağlıklı huzurlu  nice seneleriniz olsun .

09/26/2011 06:45:00

İyi ki doğdun Aren. İyi ki varsın. İyi ki doğmuşsun da ben de annenle tanışabilme şansını yakalamışım :)

Güzel ailenle birlikte nice sağlıklı, mutlu ve sevgi dolu senelere tatlı yavrum.

09/26/2011 06:45:00

Doğum gününüz kutlu olsun Dilekcim nice senelere nice yaşlara inş..

09/26/2011 06:47:00

Nice mutlu yıllara aren. İyi ki doğdun:)

09/26/2011 06:53:00

Aren'e mutlu seneler diliyorum:)

09/26/2011 07:02:00

Mutlu yıllar Aren'e :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...