''KOCA GÖZLÜ DEMİRİMİZ'İN DOGUM GÜNÜSÜÜ'':)

Ynt: ''KOCA GÖZLÜ DEMİRİMİZ'İN DOGUM GÜNÜSÜÜ'':)

10/27/2011 09:10:00

mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim prens..

10/27/2011 09:37:00

haşin bakışlı ,sert, karizmatik erkekimiz demir,

nice  mutlu yıllara:)

10/27/2011 11:16:00

Nice yillar demir e :)

10/27/2011 12:48:00

Oooo kutlamalar 1 gün önceden başlamış..Yakışır Demir Adama:))

Annen benim buradaki 2. arkadaşımdır. o yüzden yeri ayrıdır bende.

Senin doğduğun günü, annenin doğum hikayesini anlatışını hatırlıyorum.benim de dorugu sabırsızlıkla beklediğim günlerdi...

kocaman 1 yıl geçmiş bile..Beraber büyüdünüz Dorukla,kardeşi gibi hissettim hep seni...

Doğumunun 1. yılı kutlu olsun yakışıkım benim.Yeni yaşındada annen ve babanla birlikte güzel sağlıklı günler geçirmen dileğiyle

Seni ve güzel anneni öpüyoruz:)))

10/27/2011 13:01:00

Nice yıllara küçük adam:) İyi ki doğdun!

10/27/2011 18:14:00

Eve yeni girdim, kocaman bir koşuşturma içindeyim. Şehir dışından misafirler, doğum günü telaşı, herşey mükemmel olsun isteğim... Orda bi kadın vaaaarrrr, beyni başı patlaaaaaarrrrr... Neyse!

Eve girer girmez nurturiayı açtım ve burayı gördüm. Bu kadar telaşımın içinde işi gücü bıraktım okudum, bi daha okudum, sevindirik bişi oldum. Burası çok özel benim için, sizinle beraber anne oldum ben, oğlum sizin çocuklarınızla beraber büyüyor, aynı yolda gidiyoruz bazımız önde bazımız arkada. Çok mutluyum size sahip olduğum için. Yüzünü gördüğüm, görmediğim; hepinize çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. Koca gözlü oğlum umarım hep dediğiniz gibi bir hayat yaşar. İyi ki de doğurmuşum beeeeeeeee... Öpüyoruz bi de, bi de yalıyoruz ;)

10/27/2011 18:25:00

yahu ben şok oluyorum devamlı, ne ara aylar geçiyor, tee doğum günüsü zamanları geliyor, bıcırıklar kocaman oluyor?!

tebrik ederim burcucuğum, demir kuzumunda ilk yaşını canı gönülden kutlarım. :)

10/27/2011 18:36:00

tebrik ederim burcu,inşallah yavrun hayatı boyunca herşeyin en güzeliyle karşılaşır,en güzel okullar,en güzel iş,en güzel eşe sahip olur..nice yıllara!

di 6Y
10/27/2011 20:57:00

Yakisikli Demir kuzusuuu, iyi ki dogdun :)

10/27/2011 21:01:00

1.yaşın kutlu olsun yakışıklı kuzu annene babana hayırlı bir evlat olursun işallah,ömrün uzun olsun

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...