Hülya'mın Doğum Günü (Hülyaorhan)

<123>
08/17/2012 11:23:00

19 Ağustos 2012 için;

hülya'm iyi ki doğdun tatlı kadın:)
seviyorum seni!
Sağlıklı ,mutlu ,erkeklerinle  nice güzel yaşlar!

Öperim

Ynt: Hülya'mın Doğum Günü (Hülyaorhan)

08/17/2012 11:26:00

Unutmadan yaziim bende :p

Hamiş kardeş bir sene daha geçti hayatında seneyi hamile olmadan ve fit geçirmen dileğiyle :p

Canım yeni yaşın sağlıklı ve huzurlu geçsin bebişin bu yaşında kucağında olucak yiyen uyuyan ve uslu ;) bi yakışıklın daha olsun nice yaşlara ailenle

08/17/2012 11:31:00

hülümmm doğum günün kutlu olsun bacımmm. seni seviyorum doğum günün kutlu olsun iyi ki doğmuşsun sen. öpüyorummm bitanemm.

08/17/2012 11:33:00

hülyaaa neden böyle hülyaaa derdini söyle hülyaaa :)))) aklıma takıldı valla sabah sen hatırlatdın  aslında ama yazamamısdım ...anasayfama ayrı bı renk katıyorsun. seni tanıdığım için mutluyum

yenı yaşında  musmutlu olacagın yenı yaşında kuzucuklarında bırlıkte sağlıklı ömür diliyorum
 kalbınden geçen tüm güzellikler seninle olsun,sevgiler

08/17/2012 11:42:00

duygusal, hassas, alingan hamile ve nami denizleri asan cinarin annesi... sana iki bebeli hayatinda kolayliklar ve de cekirdek ailenle mutluluklar diliyorum. opuyorum.

iyiki dogdun demis miydim?

08/17/2012 11:46:00

Hülücügüm, dogum günün kutlu olsun göbişli arkadaşım benim..

Hamilelikte iyice güzelleştin kız sen:)))
hep beraber mutlu bi hayat sürmeyi diliyorum:))))

Öpüyom kocaman:)

08/17/2012 12:06:00

.
Benim çılgın hamilem,kobramın anası iyiki doğdun.
Her daim neşeli,her daim komik kadın nice nice mutlu yaşların olsun.
Koccaman öptüö.

08/17/2012 12:25:00

nice güzellll yıllara hülya hep mutlu ol inş

08/17/2012 12:39:00

Yaşı küçük ama ikinciyi yapmaya cesareti olan güzel hamiş;) nice mutlu yaşlar, yıllar diliyorum eşinle, çocuklarınla birlikte. öpüyorum:
NOT: insan yapmış olduğumuz listeye yaşını biraz büyük yazar seni eshefle kınıyorum:))

08/17/2012 12:39:00

Hülyam

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

08/17/2012 12:56:00

Doğum günün kutlu olsun,yeni yaşın sana çok güzel bir hediye getirecek inşallah hayırlısıyla:)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...