8 Kasım Ege Üniversitesi Çocuk Onkoloji Kliniği Tiyatro Gösterisi

11/07/2012 19:25:00

Arkadaşlar, etkinlik için topladığınız ve hesabıma yatırdığınız ücretler ile ilgili belge - bilgi ve fotoğraflar ektedir. 

Siz para yatırmaya başlamadan önce gördüğünüz gibi hesabımda : 5,37 TL vardı. Sizlerin yatırdığı meblağ ile birlikte 431,37 oldu. Yani hesabıma toplam 426.00 TL yatırıldı. 

Bunun 430'unu çekerek ödemeleri yaptım.

50 adet küçük oyuncak,
50 adet 1.5 tl lik kitap alındı bir pakate ikiside konularak paketlendi. Paketli olarak kişisel 50 hediyemiz oldu. 
5 adet ortak kullanıma uygun masal ve araştırma kitabı alındı.
3 adet ortak kullanıma uygun kutulu oyuncak alındı.
5 adet ortak kullanıma uygun pastel boya alındı.
1 adet ortak kullanıma uygun parmak boyası alındı.

Hepsi paketlendi. 
Yarın saat 11.00 de Yağmur Ormanları çocuk tiyatrosu oynanacak ve hediyelerimiz dağıtılacak. Hepsinin fotoğrafını paylaşacağım.

Herkese çoooook teşekkürler!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bugün etkinliğimizi gerçekleştirdik. Çok ama çok güzeldi!
Tiyatro etkinliği için çok sayıda çocuğumuz katılamadı çünkü aşağıda kontrol sırası gelen kontrolünü olmaya gidiyor geri geliyordu.

İlk önce hiç bir şekilde temas kuramayacağımız çocuklarımızı camekanların önünden ziyaret ettik kostümlü oyun kahramanlarımızla. Öpücükler attık, el salladık, gülücükler aldık!

Sonra odalara geçtik, girmemizin yasak olduğu dışındaki tüm odaları gezdik. Gelemeyecek kalkamayacak durumda olan çocuklarımızı güldürdük, iyileştiklerinde en önden oyunlarımızı izleme sözü verdik, çünkü kesinlikle iyileşecekler!

Sonra gösterimizi gerçekleştirdik. Katılan çocuklarımıza tiyatro sonrası hediyelerini dağıttık. Kalan hediyeleri dağıtılması için birime teslim ettik. 

Ortak kullanıma uygun satın aldığımız kutu oyunlarımızı, kitaplarımızı ve boyalarımızı Çocuk Onkoloji Bölümü Okul Birimine teslim ettik. Hediyelerimizin Nurturia anne çocuk platformu annelerinden olduğunu bizzat belirttik. 

Hediyeler ile ilgili bilgi almak isterseniz Ege Üni. Çocuk Onkoloji Servisi Baş Hemşiresi Esin Hanımla görüşebilirsiniz (0 232 3902450)

Mailimdeki fotoğraflardan paylaşmaya çalışıyorum ama başarılı olamadım. Fotoğraf yükleyemiyorum. Ben direk gmailimden foto url'lerini buraya yapıştırarak yayınlamayı denizyorum, umarım olur. 

Ynt: 8 Kasım Ege Üniversitesi Çocuk Onkoloji Kliniği Tiyatro Gösterisi

11/07/2012 19:30:00

Alevvvvvvvvvvvvvvv yüreğine emeğine sağlık....Kim katıldıysa da onlarında yüreklerine sağlık keselerine bereket olsun inşallah....

11/07/2012 19:33:00

Hrika bir is cikarmissin..ellerine,yuregine saglik

11/07/2012 21:51:00

Ellerine emegine saglık...

11/08/2012 09:49:00

Eline sağlık Alev. Harika iş çıkarmışsın.

11/08/2012 09:56:00

harikasın alev, ben yeni aydım.

11/08/2012 09:57:00

Alev'im eline sağlık, harika olmuş. Katılan arkadaşların da yüreğine sağlık, ben görmemişim malesef, farkettiğimde bitmişti..

11/08/2012 21:35:00

Arkadaşlar metinsel olarak konuyu güncelledim ama fotoğrafları artık yarın yükleyebileceğim, nurturiaya foto yukleyemiyorum :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...