kahvaltısında neler veriyorsunuz?

02/02/2011 18:12:00

biz bu ay kahvaltıya başlıyoruz. peynir,yumurta sarısı,pekmez,ekmek içi,tereyağ önerdi doktor. siz neler veriyorsunuz?

Ynt: kahvaltısında neler veriyorsunuz?

02/02/2011 20:40:00

Biz hala bebek muslisi ya da gulag ezmesi, anne sutu, pekmez ve muz karisimi yiyoruz; muzu hergun koymuyorum kabiz durumu olmazin diye, labne tarzi tam yagli krem peynir var burda Philedelphia vardir belki Turkiyede de bir cay kasigi da ondan koyuyorum arada. Yumurta sarisina daha gec basliyim diyorum alerji yapiyormus, onun yerine ete ya da et suyuna basliyacagim once ogle yemeklerine koyarak. Kahvalti sonrasi elma armut uzum suyu vericem ya teker teker ya karistirarak. Bugun muz, blueberry(yaban mersini) ve armutu buharli pisiricide pisirip blenderdan gecirdim kahvaltisina muz yerine bu karisimi ekledim tadi muthis recel gibi bisey oldu, aksamustu de yogurda ekledim biraz Kaan sebzeleri hala dogru duzgun yemedigi icin meyveleri cesitlendiriyorum, bi de suyuna birkac damla portakal damlatabilirsin besinlerdeki demirin emilimi c vitamini ile iyi oluyor diye, bu yaban mersini de cilgin c vitamini iceriyormus. Asil aksam ne veriyorsunuz?

02/02/2011 20:41:00

Ya bu telefonun duzeltme olayi yuzunden yulaf olmus gulag ne alakaysa:)

02/03/2011 19:07:00

yabanmersinini bende yoğurta ekledim gülnur. valla tadı çok güzel. bende yiyebilirim yani:))
eşim araştırmış, kaanlar mozerella peyniri,organik flotty yumurta önermişler. bende onları aldım. birde eti cicibebe ekmek aldım bugün.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
EK GIDAYA GEÇECEK,GEÇMEKTE OLAN,GEÇEN ANNELER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...