streç film ile göbek erir mi?

10/25/2011 06:22:00

çoğu yerde duymuştum ama artık denemem lazım galiba.yoksa bu göbek asla gitmeyecek. yağ sürüp streç film sararak çoğu kişi sonuç almış, aranızda deneyen var mı, yoksa su kaybedip tekrar geri mi geliyor.

Ynt: streç film ile göbek erir mi?

10/25/2011 06:38:00

bence su kaybıdır , ayrıca henüz 3 aylık bebegin olduguna göre sabırlı olmalısın , yeni annenin vücudunu toparlaması 1 sene alıyor asagı yukarı

10/25/2011 12:27:00

Bence tek çözüm mekik çekmek ve bol su içmek.

10/29/2011 14:59:00

bi yerde okumuştum duzenli yoğurt yemek de göbeğin erimesinde faydalı..denedin mi derseniz onunla birlikte spor ve diyet de yapmıştım 16 kilo vermiştim.. bebeğimin 6 ayını doldurmasını bekliyorum tekrar başlamak için..bu arada galiba emzirmenin kilo vermeye etkisine inanmaya başlıyorum 2 kilo vermişim :)

10/29/2011 14:59:00

bi yerde okumuştum duzenli yoğurt yemek de göbeğin erimesinde faydalı..denedin mi derseniz onunla birlikte spor ve diyet de yapmıştım 16 kilo vermiştim.. bebeğimin 6 ayını doldurmasını bekliyorum tekrar başlamak için..bu arada galiba emzirmenin kilo vermeye etkisine inanmaya başlıyorum 2 kilo vermişim :)

10/29/2011 15:15:00

ben inanmıyorum öyle şeylere.aynı zayıflama hapları gibi bence.o kadar kolay olsaydı kilo vermek dünyada hiç şişman insan kalmazdı dimi? ama emzirmenin kesin faydası var.memeden kesince kilo alıyor insan.bencede henüz erken meryem bu günlerin tadını çıkar önemli olan bebeğine vereceğin sütün kalitesi ki diyet yaparken süt kesilebiliyor.

10/29/2011 21:05:00

haklısınız diyet yapmak olmaz şimdi ama benim sütüm normal yememe rağmen çok azaldı. psikolojik faktörler var tabi, ben depresyona bir girip bir çıkıyorum da :) bu kilolar da ayrı bir üzüntü kaynağı, 2 ayda eski haline dönenleri görünce kahroluyorum, napalım ek gıdaya başlayınca artık kilo kaybı.

10/31/2011 09:25:00

Değil 2 ay doğurur doğurmaz eski haline dönenler de var :(
Valla ben 6 ay emzirdim, süt yapsın diye ekstra birşey de yemedim ama doğumda verdiğim kiloları da geri aldım ne yazık ki. Aynen bende de depresyonun etkisi var tabii:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...