ankarada çocuk doktoru

Ynt: ankarada çocuk doktoru

10/31/2011 15:33:00

rabiayeşim :))) ben de anladım.. bizim de doktorumuz müşerref hanım :)) ama ben çok şaşırmamıştım, arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim ve önceden bilgilendirildiğim için :)))

bu arada müşerref hanımdan ben de çok memnunum.. hem bence bu işi çok seviyor ve bunu çok güzel hissettiriyor, hem de fiyatı gayet makul diğer özellere göre...

10/31/2011 16:24:00

hahahaaaa yorumsuz!

11/01/2011 07:53:00

Medicana'da Nejdet Bey (Birgen) çok tecrübeli bir doktor, çocuklarla iletişimi de harika, oğlum daha önce doktora gitmekten pek hoşlanmıyordu ama Nejdet Bey'i seviyor.

İstanbul'da Anadolu Sağlık Merkezinde doğmuştu oğlum, ilk kontrolleri de orada oldu, 4 aylıkken Ankara'ya taşındık. Nejdet Bey olmasa oğlumda hidrosel olduğunu önceki doktoru fark etmemişti bile. Nejdet Bey dikkatli ve (bence) iyi bir doktor, kesinlikle öneriyorum.

11/23/2011 06:24:00

Şimdiye kadar dört doktor değiştirdim.. Cıkk yok bulamıyorum 2 aydır kontrole götürmüyorum.. Yok yok yok ankara da çocuk doktoru yok.. Alev Kutlu var mış mış mış.. Randevu alabilene bravo diyorum.. O da yok yani napıcam ben ya Ertuğrul Güler, Müşerref Erkan ve Saadet Arsan listemde kime gitmeluyum sizce 5. doktorumuz olacak..

11/23/2011 06:31:00

Pedimerk tuncer beyi de deneyebilirsin

11/23/2011 06:31:00

Pedimerk tuncer beyi de deneyebilirsin

11/23/2011 06:43:00

kızlar şimdi alev hanımın muayenehanesini aradım 1 yaş üstü çocuk almıyormuş:)) şaka gibi değil mi?
bende sanırım pedimerk i deneyeceğim Tuncer bey-serkan bey ve nazlı hanım hanım varmış nazlı hanımı tercih edeceğim çünkü sürekli götürdüğüm dr erkek değişiklik olsun istiyorum..
aslında dr dam memnunum ben ama kızım 1,5 yaşında ve doğduğundan beri aynı dr a götürmeme rağmen sevmedi dr u . DR odasına girdiğimiz andan itibaren o kadar ağlıyorki dr muayene bile edemiyor ağlamaktan gözleri şişiyor..
o nedenle çok sıcak sevecen kızımın rahat yaklaşabileceği bir dr arıyorum arkadaşlar..dr odasıda önemli aslında çocuklar için oyuncaklar olmalı ne biliyim yani rahatlatıcı olmalı..

11/23/2011 06:45:00

aslında ben aynı zamanda kızımın gelişimi hakkında bilgi verebilecek, bizi nasıl davranmamız gerektiği konusunda yönlendirecek bir dr arıyorum..ama sanırım bulamayacağım..

11/23/2011 06:47:00

Sevda nası bir oda olursa olsun o steteskopu gördükleri an çılgına dönüyolar inan bana. Mesleğine gönül vermiş başarılı, ticari kaygıları olmayan, bütün sorularına sabırla cevap veren, günün her saati ulaşabileceğin telefonla arayabileciğin bir hekimi tercih etmen daha iyi olur bence...

11/23/2011 07:08:00

haklısın canımda böyle bir dr bulmak kolay değilki arıyorum işte..:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...