ankarada çocuk doktoru

Ynt: ankarada çocuk doktoru

11/23/2011 09:16:00

Dr Ertuğrul güler ve Dr vedat köse... gelişim beslenme her konuda bilgi veriyor ama muayenehaneleri var ve 180 ya da 220 tl alıyorlar diye biliyorum bende araştırmıştım. ertuğrul gülerin internet siteside var onu tavsiye eden çok...

11/23/2011 09:19:00

rabiayesim derya bence harika :)))) küfürleri duyunca donmuştum

11/23/2011 09:26:00

Kız bocek küfür müfür deme burda insanlar yanlış anlıycak hahahahahah. Deryamız bizim o seda sayan tarzında bi insan. Espiri anlayışı farklı. Bu arada yıllardır müşerref hanımın yanında kala kala yarı doktor olmuş hatun. Müşerref hanıma utanıpta soramadığım soruları önce arar deryaya sorarım bazen. Sabah erken saatte arıyosam " nevar bacım gene nevaaaaaaaaaaaaaaaar uyuyorum leyyynnn" diye bi sesle açar genelde teli hahahahah manyak kadın ya...

11/23/2011 09:27:00

netten bakıyorum şimdi teşekkürler kızlarr:)

11/23/2011 09:41:00

sevdasya,
başkent üni. yrd.doç.dr gülsüm atay ı tavsiye ederim. biz arda doğduğundan beri ona gidiyoruz.kızımın da dr. u o şimdi. tam istediğin gibi nasıl davranmanız gerektiği yönden filan çok ilgili.zaten uzmanlık alanı gelişimsel pediatri. muıayenesi de çok uygun 30 lira.ama çok yoğun.bir ara görüş istersen tel. no da verebilirim hastanenin.

11/23/2011 09:59:00

Sevda  Tuncer Bey tam istediğin gibi.Bir soru soruyosun sana detaylarıyla  sıkılmadan anlatıyor.Çok güzel bilgilendiriyor ve çok da ilgili.Gcenin 12sinde aramıştım bir kez hatta:)

11/23/2011 10:08:00

kızlar çok sağolun az önce ertuğrul güler in muayenehanesini arayıp cuma akşam 18:00 e randevu aldım..netten baktım çok hoşuma gitti muayenehane çocukları sıkmayacak şekilde oyun alanı gibi düzenlenmiş ve çocuk gelişim uzmanıda varmış..
cuma gideceğiz kızlar izlenimlerimi yazarım umarım memnun kalırım:)
http://drertugrulguler.globya.org/

11/23/2011 10:11:00

Biz de MUSERREF erkan a gidiyoruz, kendisi bebekken bana da bakan doktor. Ticari kaygıları olmayan, Fuzuli ilaç kullanmayan bı doktordur. Ertuğrul gulerden beklediklerimi bulamayınca MUSERREF hn a başladık. Teşhislerinden tedavisinden son derece memnunum, ama gelisimsel açıklamalar eksik kalıyor gibi. Tabii bu kısmı daha önemli ama keske o da olsaydı. Rabiayesim size söyle davranın falan gibisinden açıklamalar yapıyor mü? Acaba sormadigim için mı yani ben mı yonlendirmeliyim?

Bu arada ben de deryayı anmadan geçemeyeceğim, bir numara

11/23/2011 10:24:00

canım ertuğrul güler den neden memun kalmadın? bilgi verir misin?

11/23/2011 10:33:00

Özlemcim merhaba aynı doktora gittiğimize çok sevindim. Dediğin gibi gelişimsel açıdan yönlendirmelerin üzerinde pek durmuyor. Sanırım uzmanlık alanı olmayan konulardan kaçınıyor. Zaten oda başka bir alan değilmidirki? Acaba diğer doktorlarda 200 - 250 lira muayene ücreti alıp içini doldurmak için mi yapılıyor bu açıklamalar?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...