ankarada çocuk doktoru

Ynt: ankarada çocuk doktoru

11/23/2011 12:18:00

Pedimerk Tuncer Bey'in muayene fiyatı hem makul,hem oyun alanı+oyuncaklar var,yaklaşım:ilgili,samimi,sabırlı,sevecen...en ufak bir noktayı atlamıyor,arkadaşlarımız yıllardır çocuklarını götürdüler,bizde tavsiye ile gittik,memmun kaldık...ciddi hastalıklarınız yoksa daha fazla ücret ödemenize hiç gerek yok...

11/23/2011 12:20:00

Gelişimsel açıdan,nasıl davranılması gerektiğini, yönlendirmelerin hepsini zaten bir muayenede veremez dr. sık sık götürmek gerekir bunun için,anne-baba kendisi okuyup öğrenmeli...herşeyi pedogog görüşmesinden beklememeli...

11/23/2011 14:09:00

teşekkürler oscar:) ben belkide çok titizleniyorum bilmiyorum... Sabiha Paktuna Keskin in nerdeyse bütün kitaplarını aldım okuyorum.. çevremde gördüğüm bir çok anneden çok daha fazla ilgilenip kaliteli zaman geçiriyorum ama kızımda yinede inanılmaz bir kaybetme korkusu var wc ye bile birlikte gidiyoruz..akşam ben eve gittikten sonra kucağımdan inmek istemiyo dakikalarca öpüşüp koklaşıyoruz oyun oynuyoruz..
yanından kalkıp su içmeye gitsem "annem nerde" diye kalkıp geliyo peşimden uykudan ağlayarak uyanıp annem gitti diyo ve ben artık ne yapacağımı bilmiyorum...artı dr  götürdüğümde muayene etmesine izin vermiyor o kadar çok ağlıyorki anlatamam..bu arada henüz 1,5 yaşında

11/24/2011 12:02:00

ben oğlumu ertuğrul gülere götürüyorum doğduğunda beri. aynı zamanda kendisi çocuk kan hastalıkları uzmanı. ben memnunum. aynı yerde gelişim uzmanıda var zaten oda görüyor arkasından. bazen başka doktoradamı götürsem diye düşünsemde gene dönüp dolaşıp aynı doktora götürüyorum. bu arada nette baktığınız resimler eski yerinin sanırım..adresi değişti.. yeni kliniğinin resimlerimi koydumu bilmiyorum.. ben mesela kilo konusunda takıntılıydım eskiden. kilo almıyordu .. ama rahatlatırdı bizi. insanı germiyor..

11/24/2011 12:05:00

lale_krm verdiğin bilgi için tşk. netteki sayfasından aldı telini aradım randevu aldım ama adres değişti filan demediler..nettenki adres şairler sokak 10/1 nenehatun 112 den giriş yapılabilir yazıyordu? yeni adresi nedir canım? birde yeni ofisleri nasıl resimlerdeki gbi değil mi? ben sırf hastane havası yok kızım gerilmez korkmaz diye seçtim burayı...

11/24/2011 12:09:00

şimdi aradım netteki adresle aynı dedi nene hatundan giriyorsunuz fakat resimler eski ofisin dedi..özellikle sordum şimdiki ofisiniz nasıl o eski resimlere benziyormu ben çok hastane havasında olan bir yere götürmek istemiyorum netteki resimlerinize bakıp kızımın hoşuna gider ağlamadan muayene olur diye randevu aldım dedim resimlerden çok da farklı değil değil..hayırlısı bakalım umarım yarın hayal kırıklığı yaşamam

11/24/2011 12:40:00

ben yeni yerine gittim. daha yeni taşınmışlardı sanırım. yeri daha iyi buranın.. sonrdan içine bişey ekledilermi bilmiyorum. memnun kalırsan haber verirmisin. merak ederim doktor hakkındaki düşüncelerini..

11/24/2011 19:13:00

Vedat köseoğlu pahalı ama giden arkadaşlarım çok memnun

11/24/2011 19:54:00

ertuğrul güler in son gittiğimiz muyenesinden memnun kalmadım, fazla ilgilenmedi, üstün körüydü, ben de değiştirdim. mesela demir damlasını kilo aldıkça arttırmamızı söylemedi, sonra demir eksikliği  çıktı.

11/25/2011 07:27:00

benim kızım da Istanbul'da Anadolu Sağlık merkezi'nde dogdu, 5,5 aylıkken Ankara'ya geldik. 6 ay kontrolu icin Vedat Koseoglu'na gitmistik. Kilo alımı yetesz oldugu icin 5 aylıkken ek gıdaya gecmistik ama yogurt, meyve sebze puresi, aksam da sutlu pirinclı mama seklinde, ayrıca emzirmeye de devam ediyordum.
Bana hala neden kahvaltıya baslamadıgımız sordu ve Ist.da doktorlara bu konuda cok kızdı. Sonra 7 aylıkken gececegimiz besin listesini anlattı. Soyle bir program onermişti, sabah bebise kahvltı bulamac olrak degil, ayrı ayrı sunulur, yedi yedi, yemedi ısrar yok, kaldırılır, oglene kadar birsey verilmez, oglen aynı sekilde, sonra saat 4te, sonra aksam da benzer sekilde. aralarda cocuk istese de verilmiyor ki sonra zamanında yesin. Gece uyandiginda mama yok, (ki emmiyordu bizimki) , gece aglayınca kucagına almayın, yatagında kalıp kendi kendine uyumaya alıssın demişti. Bunları yapın sonra cok memnun kalacaksınız demişti.

Ben dediklerini yapamadım, yapmayı da istemedim, bir daha da gitmedim. Baska bir arkadasımın 21 aylık oglu var, o da 6. ayından beri ona gidiyor ve cok memnun, dediklerinin hepsini de yaptı, 1 hafta birsey yemedi ama simdi yiyor, yemezse de kaldırıyorum diyor. Ben bıraksam bizimki eminim hicbirsey yemez o yuzden bize uygun degil deyip uygulamadım.

biz Guven hastanesine gidiyoruz, tahlil falan gerekirse hastane ortamı olsun istedigim icin. Emel Atmaca'ya, cok guleryuzlu bir doktor ama bizimki yine de odaya girer girmez aglamaya baslıyor ama randevu almak cok zor. Acil durumlarda imkansız hatta, o zaman da guven'in cocuk aciline gidiyoruz. Ama eve cok uzak, sırf bu nedenle degistirebilirim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...