ankarada çocuk doktoru

Ynt: ankarada çocuk doktoru

11/25/2011 14:31:00

bende acil durumlarda hep güvene gidiyorum ama handepamuk un karşılaştığı gibi bir durumla karşılaşmadım..gerçekten çok kötü olmuş..

11/25/2011 19:16:00

sağolun tavsiyeleriniz için... ben güvende doğum yapmıştım çok güzel bi hastane ama sonra hiç gitmedim. peki acile falan gidince sigortadan bakıyorlarmı yoksa ücret falan nasıl..

11/28/2011 08:24:00

arkadaşlar ben hep acil durumlarda güven e götürüyorum ve sgk geçerli güvende..30 Tl civarındaydı katılım payı 3 ay önce filan götürdük asya yı..

11/28/2011 08:37:00

ben de acil durumlarda hep guvene gidiyorum ayrica cocuk acil oldugu icin ama sgk'nin son gidisimizde (kurban bayramindan onceki hafta) artik gecerli olmadigi soylediler bir onceki gidisimizde sgk'yi kullanabilmistik oysa. yeniden anlasma yaptilar mi bilmiyorum gitmeden once sormak iyi olabilir.

11/28/2011 09:26:00

neyse en azından sayenizde artık acil durumlarda gidilebilcek biyer buldum.. :)) tekrar teşekküler tavsiye için..inş. hiç birimiz acile gitmekk zorunda kalmayızzz hiç bir zamann...

11/28/2011 09:51:00

valla bende şaşırdım kızlar arayıp sormak en iyisi sanırım:)

11/28/2011 09:54:00

bu arada Ertuğrul Güler den memnun kaldım arkadaşlar yaklaşımı gayet iyiydi..muayenehane resimlerdeki gibi değil daha sade ama yinede klsik hastane havası yoktu duvarlarda stickerlar minik masa sandalyeler oyuncaklar filan vardı asya oyalandı iyi oldu..sebze yemediği için nutrigen vegg yazdı birde multitabs yazdı vitaminmiş..çocuk gelişim uzmanı yoktu biz gittiğimizde mutlaka getirip gösterin bende merak ediyorum ayından ileri asya dedi..40 dk filan kaldık yanında..muayene ederken ağladı asya ama sustu sonra oyuncaklara daldı yine:)

11/28/2011 09:54:00

tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler:)

11/28/2011 10:13:00

:))

11/28/2011 20:36:00

calliophe'nin yazdığı gibi ''adı acil olduğu takdirde yasa gereği hastanelerin  hiç fark almaması gerekiyor, özel ya da devlet , anlaşmalı ya da değil, farketmiyor medicanaya bu yüzden 3 gün kapatma cezası verilmişti.'' bu doğru.

Gerçekten acil bir vaka ise hiçbir şekilde ücret alınmaması gerekir,sadece hastaneye giriş kaydınızın acil olarak görünmesi gerekir,poliklinik kaydı yaptırıyorsanız ücrete tabi olursunuz.Hastanelerde kendilerini yasadan kurtaracak yollar deniyorlar:(( sgk'ya şikayetçi olursanız dikkate alınır.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...