Ataşehir tarafına gündüzlü bakıcı

04/20/2011 14:22:00

Merhaba,
Hafta içi güzdüzlü, oğlumla oyun oynayabilecek ve yemeğiyle ilgilenecek, anne şefkatiyle sarılan temiz güvenilir birisine ihtiyacım var.
Tavsiye eden olursa çok sevinirim.

Ynt: Ataşehir tarafına gündüzlü bakıcı

04/24/2011 19:40:00

merhaba Marmara Üniversitesinde Okul Öncesi Öğretmenliği okuyorum. Bebekleri çok seviyorum ve bu yaşıma kadar bir çok deneyimim oldu. İhtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak gözünüzün arkada kalmamasını sağlıcak kadar gönüllüyüm bir bebeğe bakma işine. parttime iş bakmam çok boş saatim olması ve bunu doldurmak istemem, İstanbul gibi bir yerde öğrenciyim takviye para her anlamda iyi gelecektir ama iş olarak özellikle çocuk bakımını seçmem hem mesleğim olması hemde benim için işten paradan cok zevk hobi olması, mutlu olmamdır. Hafta içi pazartesi 12.30-14.30  salı 09.00-15.00 perşembe 09.00-12.00 saatleri arasında dersim var birde üsküdarda yurtta kalıyorum ve son giriş saatim 22.00 bu saat şartları size uyarsa belirteceğim bir ücret yok kafamda bir miktar yok.  05548488035 numaradanda bana ulaşabilirsiniz. :)

Ynt: Ataşehir tarafına gündüzlü bakıcı

04/25/2011 06:11:00

Teşekkür ederim benguhan

Ama çalıştığım için hiçi tam zamanlı birine ihtiyacım var

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...