YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/29/2011 14:30:00

amannn yandan oh oh oh...rezervasyonlarımız yapıldı kızlar yılbaşına evde yokum haberiniz olsun...çok keyifliyim nihayet bi işi yaptırabildim adama.hepinizi gıdılarından öptümmm.eşim ge ç gelecek yarın temizlik var ütüyü bitireyim.

12/29/2011 14:31:00

ay bu araada elektrik bi gidip bi geliyr anlayamadım deli mi ne.

12/29/2011 14:34:00

ne güldürdün beni, asıl terapi sensin şekerim hülyanın kocişine mahal yol şimdilik :D

Özlem aynen bende vericem ilk 6 ay kasmam çünküm  mertomdaki gibi ilk 6 ay anne sütü niyetim ama bir başlasın ek gıdalara hiç affetmem vallahi düşücem 55 e:D

12/29/2011 15:27:00

Siz kilolardan bahsettikçe benim içim kıyılıyor birşeyler atıştırıyorum. Çok kilo almadım derken böyle giderse bende dert yanmaya başlarım yakında

12/29/2011 17:36:00

ah kilolar,vah kilolar...korkudan ölüyorum yine bana yapışıp gitmeyecekler diye,benveremiyorum çünkü kolay kolay..ama şimdilik iyiyim allahbozmasın,2kilo aldım şimdiye kadar,inşallah böyle devam edebilirim...fatma sen verebiliyorsun sanırsam,85le doğum yapıp,61e düşmüşsün..aynı kiloda hamile kaldık diye hatırlıyorum..verirsin dert etme,eylemzaten  zayıf gibi,bi de hırslı hatun,benim gibideğil.benimse boğazımı şimdi tutmamşart,yoksa zinhar veremem..))ben sabahları 63,akşamları 65 oluyorum,nasıl oluyorsa;p

12/29/2011 22:47:00

haydi iyigeceler.

12/30/2011 07:16:00

Güzel anneler merhaba, uzun zamandır işlerin yoğunluğundan giremedim. Sanırım kilolar ve kalçalarla :) ilgili hepimiz dertliyiz :) Benimde hem göbeğim hem arkam büyüyor. Ama olsun takmayın sağlıkla bebeklerimizi elimize alalım gerisi kolay, kiloları da veririz. Dönüşümüz muhteşem olur :))

Hepinize öncelikle yeni yılda sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum. Umarım sevdikleriniz ile geçireceğiniz çookkk güzel bir yıl olur 2012. (Afetlerden, sıkıntılardan ve krizlerden uzak. )

Sonrasında da hepinize zamanı geldiğinde çok kolay doğumlar ve bebeklerinizi hayırlısı ile kucağınıza almanızı diliyorum. Bugün bir daha siteye giremem belki. O yüzden hepinizi öpüyorum güzel anneler....

12/30/2011 15:23:00

kızlarrrrrr.... 

beni unuttunuz muu ?
hiç giremiyorum... işlerim çok yoğun...
herkez iyidir umarım. 

yeni yılın heppimize sağlık mutluluk huzur getirmesini diliyorum. bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı ... nasip etsin yüce rabbim. 

bir numaraların da sağlıkla büyüdüğünü görmek nasip olsun inşallah.

herkeze iyi yıllar...
öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

12/30/2011 18:04:00

yarın ve öteki gün  buralarda olamayacağım hepinize neşeli mutlu sağlıklı bir sene diliyorum bebişlerimizi sağlıkla kucaklayıp neşe içinde büyüttüğümüz, dertsiz sıkıntısız bereketli huzur dolu bir sene diliyorum.MUTLU YILLAR!!

12/30/2011 21:31:00

Amin Eylem'cim,

bende giremeyebilirim yarın, şimdiden hepinize iyi yıllar, o kadar iyi bir yıl olsun ki şimdiye dek hiç böylesini yaşamamış olun,

Sevgiler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...