YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/02/2012 11:30:00

Selam kızlar hoşgeldiniz, zeynep epeydir yoktun geçmiş sayfalarda özlemin yeni yıl mesajı var görmedin sanrıım muhakka okumalaısın onu;)

01/02/2012 12:32:00

Evet fatma epeydir bakamamıştım siteye... Özlem'in yeni yıl mesajını da görmemiştim ama hemen baktım ve gerçekten çok beğendim. Tek kelimeyle süpeeerrr :) 

Ellerine, yüreğine sağlık özlemcim çok güzel olmuş :))) 

01/02/2012 14:00:00

Hemde nasıl güzel :)

01/02/2012 15:33:00

neclacım gecmiş olsun doktora gitsen hülyanın dediklerini diyecek sana, burnuna okyanus suyu verir belki, bal zencefil limon bir tatl kaşığı karıştır ye sabah akşam, sakız çiğne bol su iç, ebnim doktor böyle der her seferinde,
  herkese iyiakşamlar şimdi girdim eve detaylı ultrasondan geliyorum, yılbaşı falan derken anca gidebildim hersey yolunda şukur, yanlız beslenmene dikkat et dedi bana.ebnde sandımki çok kilo aldığım için.canın ne isterse ye dedi.boşanıp semerimi mi yiyeceğim daha anlamadım.neyse.
  şimdi bi kap profiterol götürdüm.canım tatlı cekti ama kesmedi vallahi.

01/02/2012 16:23:00

yok canım bee benim bebişlerim küçük doğuyor demekki kızımda 2600 doğmuştu, ultrasonda burnunu görünce 4 kilo doğar sanmıştım ama öyle değilmiş.bununda burnu bana benziyor çok şükür mini minnacık.ona sevindim işte.minik doğan bebkler aslında sanılanın aksine daha hızlı kilo alıyor yeterki iştahlı olsun.kızım çok iştahsızdı o yüzden kilosu hala düşük tek derdim o inan.allah yiyen evlat versin bol bol emzirip yedireyim.çok isterdim bebişime yemek yetiştirememeyi.yahu anaları iştahlı abbaları iştahlı bunlar kime cekiyor bilmiyorum.

01/02/2012 16:39:00

Selam kızlar, iş hayatına yeniden hızlı bir giriş yapmış bulunuyorum, çook yoruldum bugün yaa :(

Benim yeniyıl msjım hakkındaki yorumlara sevindim, ama msjın deil isimlerin güzelliğinden, dikkat ettinizmi bu gruptaki anneler ne güzel, ne anlamlı isimler seçmiş bebişlerine :)) şiir, kompozisyon, resim vs hepsi mevcut bende ;)

Fatma ve Eylem hala çok güzel görünüyorsunuz, Necla geçmiş olsun sana da...

01/02/2012 17:09:00

Heee öyleyim demi :))

01/02/2012 17:16:00

Dr lar hep sanatçı ruhludur zaten, aralarından müzisyenler ressamlar çıkar, bunlar yeteneklerini gösterme şansı ve cesareti olanlardır tabi... Ben de bir albüm patlatsam F. Göçer gibi de kurtulsam şu hayattan yaa :))

01/02/2012 19:24:00

sevgili özlem;
 canım...........bak şimdi...
kabiliyetlerine diyecek sözüm yok da kurtulmak derken ne demek istiyorsun anlamadım.bende bi işim olsaydı diyorum mesela ama benimki kabul edilebilir makul bir arzu...sana ne demeli....onca sene oku doktor ol şimdi sanata mı merak sardın yavrum sen.ferhat göçer işi kıvırdı ama yuvası dağıldı...buna ne dersin.haaaaaaa severim keratayı o başka mevzuu ama senide severim mesela.bide profiline yeni resim koy artık, birazda boydan falan resim yükle yaaa görelim bakalım neye benzedin.
   fatma yeniyıl resmini eyeni gördüm çok tatlısınız hepiniz ve bende  kilon konusunda yakınnede gördüğüm için sana katılmıyorum canım.ne uzun cümle oldu beee...canım benim yanlarım aldı başını gittiii huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......sal gitsin yaa boşverrr..

01/02/2012 19:25:00

ben gidiyorum artık iyiakşamlar hanımlar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...