YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/02/2012 20:18:00

Eyleeem alemsin, kolaydan beleşten tonlarca para kazanmayı kastetmiştim şekerim ama şakaydı tabii, zaten öyle bir kabiliyetim de yok, bülbül gibi ötsem bile bu dobiş halimle kimse yüzüme bakmaz :))) bu aralar pek fotoğraf çekilmemiş olduğumu farkettim şimdi, çıplak göbek fotolarını saymazsak :D en yakın zamanda koyucam yeni bir foto... :)

01/03/2012 07:32:00

nasıl bir güne uyandım... Doktorum hastaneden ayrılmış ve bende cep numarası yok.... sizce bu normal bir durum mu?

01/03/2012 07:33:00

Bu arada hemen hepinizin gebeliği benden ileride su sağlık ocaklarında vurulmanız gereken dedikleri tetanoz aşısı gerçekten yaptırılmalı mı?

01/03/2012 07:50:00

selam,gebeliğim senden geride ama daha önce de hamile olduğum için:) söyleyeyim,benim doktorumbana tetenoz aşısı hakkındabişey söylememişti,o yüzden ben yaptırmamıştım..olumsuz bir etkisini görmedim,ama çevremde yaptıranlar da var,onlar da olumsuz bişey yaşamadı...yine de bi doktoruna sor sen amabence çok da elzembişey değil sanki..

01/03/2012 07:53:00

ayrıca doktor konusunda da şanssızlık yaşamışsın..hem de tamhamileliğininortasında..:(keşke cebini alsaydın..acil durumlarda arayabilirdin..neyse,nerde oturuyorsun?belki doktor tavsiye edebilecekler vardır..

01/03/2012 07:53:00

:)) teşekkür ederim. Benim doktorum kesin birşey söylememişti ol yada olma diye... Bugün hastaneyi aradığımda ordan ayrıldığınıda duyunca kalakaldım. Aski gibi cep numarasıda yok

01/03/2012 07:54:00

hastaneye sorsaydın,onlarda cep numarası olması lazım doktorun

01/03/2012 07:57:00

Ben Kayseride yaşıyorum ama doğum için kendi memleketim bursaya gideceğim. 32 hafta ile birlikte izne ayrılacağım için  çok üzerine düşmedim. Suana kadar herşey yolunda gittiği için illede cep numarası olsun diye düşünmemiştim. Ama olmalıymış anlaşılan

01/03/2012 07:58:00

başka doktora yönlendiriyorlarmış benim doktorum gebelerini :S ama diğer doktorda hastanede yeni o yüzden emin olamadım. Düşünüyorum düşünüyorum düşünüyorum...

01/03/2012 10:02:00

nsdursun:
 tatanoz aşısını sezeryan doğumda mikrop kapma olasılığına karşı istiyor doktorlar ama benimki de gerek görmemişti, için rahat etmezse git yaptır 5 sene mi ne süresi var aşının koruyor seni.iyi bir hastahanede doğum yapacaksan şart değil bence.bir kaç dozdan oluşuyor sonra beş sene koruyor işte.fazla vakit kaybetmeden içine sinecek bir doktor bul bence.ama çok alıştıysan kendi doktorunu bir şekilde bulunur merak etme.oluyor böyle...........
   kızlarr bugün çok enerjikim.  ne yapsam ütümü yapsam acaba.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...