YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/03/2012 10:33:00

iyi bir hastane tercihinde tetanoza gerek yok cunku her sey steril oluyor.ilk bebisimde tek doz yaptirmisdim bunda dusunmuyorum acikcasi.birde 5 doza cikmis asi.dogum oncesi 3dogum sonrasida 2 doz olarak yapliyormus bana fazla geldi.

nsdursun Bursada hangi hastaneyi dusunuyorsun?

01/03/2012 10:41:00

Benim doktorum da bana bıraktı istersen yaptırabilirsin dedi. 5 dozun tamamını yaptırırsan ömür boyu koruyormuş.  Ayrıldığı hastaneden bilgi vermiyorlar mı doktorun telefonunu ya da hangi hastaneye gittiğini. 

Eylem enerjini de alıp bize gel ben sana harcattırırım o enerjiyi hahahah :)) ben artık göbeği zor taşıdığımdan pek enerji falan kalmadı bende. Çok çabuk yoruluyorum... 

01/03/2012 10:47:00

Arkadasiminda dr hastaneden ansizin ayrilmisdi ve dr ile ilgili bilgi vermemislerdi.bir kac gun sonra drun nerde calismaya hangi hastanede basladigini netde forum sitelerini takip edince ogrenmisdik.belki sende druna bu sekilde ulasabilirsin.

01/03/2012 12:06:00

acıbadem e gidiyorum ben kontrollere. Bursada doğumuda orada düşünüyorum. Suan olayın şekli bir nebze olsun değişti. Hadi Tetanos tamam çok mühim değil bide sarılık aşısı çıktı başıma...Bunlar sadece benim başımamı geliyor. Yine git hastaneye başka doktorda olsa görüş tahlil sonuçlarını kontrol ettir sarılık aşısına gerek varmı yokmu söylesin...

01/03/2012 12:10:00

başka hastaneye gittiysede takip edemicem valla. Ben sırf doğumu Bursada acıbademde düşündüğüm için buradada acıbademe gittim. Kontroller sorunsuz olur, sonuçlar her an ulaşılabilir olur falan diye.

Ayrıca su enerji falan bana pek uğramıyor... Akşamları uyku, halsizlik falan deliricem. Kansızmı kaldım acep

01/03/2012 12:53:00

Herkese merhaba, Neclacım çok geçmiş olsun sana.

Yeni halimin resmini yüklüyorum ama sanırım beceremiyorum veya farklı yerlere yükledim anlamadım :) Aniden karşınıza şişko biri çıkarsa şaşırmayın :))

Hepinizi öpüyorum, selamlar ....

01/03/2012 12:55:00

Sarılık aşısı mı? O nereden çıktı doktor mu söyledi ? Çok kafana takma boşver halledilir hepsi . Stres yapma kendine. Acıbadem deki diğer dr larla görüş ozaman içine sinerse ona devam edersin. 

01/03/2012 12:58:00

Merhaba Banu. 

Nerelerdesin yoksun epeydir. İyisin değil mi ? Resim göremedik henüz :))

01/03/2012 12:58:00

slm kızlar.....

geçmiş yeni yılınız kutlu olsun tekrardan... 

fatma ve eylem resimlerinizi gördüm ikinizinde maşallahı var Allah nazarlardan saklasın. 

herkezler iyidir umarımmmm

dün doktor kontrolümüz vardı. oğluşum 400 gr. olmuş :) bende 1,5 kilo almşım bu ay. .normal dedi doktor. herşey yolundda çok şükür. tetenoz aşısı vurulmamı söyledi. sağlık ocağında yapılıyormuş galiba sadece ..

bizden haberler böyleeee

öpüldünüzzzz kocaman.  

01/03/2012 13:03:00

Merhaba Zeynepcim, bu aralar iş çok yoğundu çok fazla uğrayamadım buralara :) Ama herşey yolunda allaha şükür bir sorun yok. Bu hafta Cumartesi kontrolüm var. Umarım güzel haberler alırım.

Yazışmalara resim yükleyen hanımlarrrr, nerden yüklüyorsunuz :))) Beceremedim yahu :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...