YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/03/2012 13:25:00

banuuu harikasın, evinde çok huzurlu görünüyor :))

01/03/2012 13:28:00

hülya utandırma beni:)

ikea ya g,tt,k sabah amannn orayada gir hep alacak   bbirşeyler bulunuyor:p

çam ağacı süsleri inanılmaz indirimdeydi bulmuşken aldım gelecek yıl için  :)))

kv de liste yap artkk ne lazım diyor :))

01/03/2012 13:31:00

hülyacım teşekkürler canım... ayrıntılı usg yolundda gider inşallah. dua ette yüzünü saklamasın :)) 

fatmacım teşekkürler. çokta ince değilim yafff :)) 

banucum foto çok güzel. evinde hakikatten huzurlu. ben evimi salonumu böyle minderler filan yerli yerinde ortada eşyaların oyuncakların olmadığı bir halde görmeyeli çok oldu. ben topluyorum mert dağıtıor... tamamen inadına. bi süre sonra salıyorum bende. napayım dağınık kalsın diyorum... sonra içime sinmiyor gece uykumdan uyanıp topluyorum :) 

01/03/2012 13:35:00

Çok teşekkürler kızlarrrr :)) Alevcim sanırım yakında benim evimde böyle durmaz :) İnanılmaz topluyumdur, dağınıklığa tahammülüm yoktur ama biliyorum ki ileride ev çok dağınık olacak :)))

01/03/2012 13:55:00

:)) şu dağınıklığı bi oda ile sınırlandırmayı başarabilsem çok süper olacak......

amaa ben toparlandıkça Mert mutfak dolaplarınan eşyaları salona yatak odasına taşımaya bayılıyor.... 

hülyaa inşallah gösterir seninki. benimki utangaç olcek galiba.... eliyle hatta bi ara bacaklarıyla bile kapıyordu yüzünü :)

01/03/2012 15:46:00

muhabbetler kaynamış yine..fotolar falan yüklenmiş.alevcim oğluşunla sen acayip şekersiniz.bu arada seni hazal kaya'ya benzetenler var mı?yoksa artıkbitane var,aynısının kahve gözlüsüsün..banucum sen de çok hoş bi hamile olmuşsun..koltuğuna uzanasım geldi:)gerçi o canım beyaz koltuklarının 1sene sonraki halini pek de hayırlı görmüyorum..:pneclacım 2ayda 9kiloyu boşuna mı aldın,tabi kuzun farkı kapatmıştır...sen çok zayıftın zaten,bişeycik olmaz.ben boşuna mı vitamin kullan mıyorum,yoksa şimdiye ben d e 10kilo almıştım mutlaka.doktorcuğum da sağolsun "şimdilik gerek yok,taze vitamin alıyorsun zaten"dedi..ay ben daha cinsiyetini bile öğrenmedim,herkesler bebişlerinin fotoğraflarını bile görmüşler...:((

01/03/2012 15:46:00

Banuuu süpersin valla hamilelik yaramış :) Maşallahh... 

Fatma sorma hem de ne cadı olacak :)) 
Alev çocukların inadı fena oluyor ya dağıtmak istiyorsa yapacak bişey yok :) ( yeğenimden biliyorum )
Necla haksızlık etme kendine hamilelik herkese yakışıyor. 
Hülya tatlı ye gitmeden önce hareketli olsun belki gösterir yüzünü de :))

01/03/2012 18:09:00

merhaba güzel hamişler :)) akşam olur millet kaçar ben daha yeni okuyabildim muhabbetleri, çok tatlısınız hepiniz...
Banuuuu ben de bayıldım sana, Alev siz de çok güzelsiniz oğlunla... yaa ben çok severim fotoğraf çekmeyi çektirmeyi ama doğru dürüst hamiş fotoğrafım yook :( ama heves oldum şimdi ekliycem bi tane görün bakın kilo nasıl olurmuş ;)
Zeynepçim ikiz taşımak gerçekten zor olsa gerek, maaşallah çfte kumrularına :)

01/03/2012 18:18:00

bu da yarım dünya benden :)) bakın bakın da sevinin :)

01/03/2012 18:36:00

saol hülyacım, senin yüzünü göremedik bi türlü, koysana bir resim :)) yoksa koydun da benmi kaçırdım acep :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...