YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

11/28/2011 09:31:00

ay aminnnn, inşallah evde büyütürsün bebişlerini güzellikle

11/28/2011 09:44:00

Maşallah size:)

11/28/2011 10:21:00

necla hepsini okudum şoktayım resmen, allah sana sabır kolaylık versin hayatım, eşin belki iy,i bir insan bilemeyeceğim ama bir kadına eziyetin türlü şekilleri vardır bu da bir nevi eziyettir. sen nekadar yetişebilirsin çalşa bir insansın birde.bebek gelmeden bazı organizasyonlar yapmak zorundasın, kızını eşini bir hal yoluna koyman lazım.eve yardımcı al tamam ama kadın sana ne kadar yetişecek herkesin b,r kapasitesi var, jetsosyetenin erkekleri bile bu kadar rahat değiller gecede uyanıyor bebek için, gün içinde alıp anneyide dinlendiriyorlar, ilgililer,.çok kzdım eşine hrrrrrrrrrr.hergün ve tüm gün bir yardımcı alacaksan eşinden birşey bekleme tamam...ama haftada bir iki gün yardımcı senin ancak evini toplar...ayrıca kime sorarsan sor geceleri bebek babadadır.yoksa o çocukla basedemezsiniz anneyi koklamayacak bebek geceleri.6 aydan sonra...sütünü verecek uyumasını bekleyip öyle yatıp uyuyacak baba.az önce blogum için makale yazıyordum eşimin aşırı duyarlı hallerini anlatıyordum vallahi halime şükredesim geldi.bu arada kızında sende çok tatlısın ama göbekli resim isterim bu sayılmaz avukat hanım tamammı.

11/28/2011 10:32:00

Ay senin bloğunu unuttum ben eylem epeydir bakmıyorum yazınca sende face de yayınla:D

bak eşim yardmcıdır bana ama gece nasıl yardım etsin ki emiyor bebiş:)) emmesede ben kıyamam sabah 6 bucukta kalkıyor adam ben yine öyle böyle evdeyim, bu sefer ben 1 yaştan sonr agece memeyi kesmeyi düşünüyorum 2 yaşına kadar da emziririm herhalde tabi emerse :D Neclanın şöyle bir durumu var oda çalıştığı için eşinin yardım etmesi şartmış gerçkten ama işte her baba bir olmuyor bazı adam eşine çok düşkün olduğundan kıyamıyor hemde keyif alıyor bebekle ilgilenmekten, benimkide bebekken çok ilgili ama büyüp action isteyince çocuklar sıkılıyor ama benim sıkılmak gibi bir lüksüm yok :D öyle anlarda çok üzülüyorum bende çocuk resmen ilgi dileniyor babadan anne hadi top oynayalım diyor bazen babayla oyna diyorum baba oynamaz ki diyor ay o zaman adamıı boğmak geliyor içimden :) kıyamıyorum kuzuma, ama bir bakıyorsun herşeyiyle ilgileniyor onun da ruh haline ve yorgunluğuna göre değişiyor durumu :D

11/28/2011 10:54:00

evet fatma ben 6 aydan sonra gece emmelerini keseceğini hesabederek söyledim haklısın her baba bir olmuyor ama burada keyfii davranacak bir durum sözkonusu değilki.kadın tükenmek üzere molaya ihtiyacı var ise kimden alacak molayı.tabiiki eşinden.
  necla yemek yapmasın, ama çocukla ilgilensin yada ne bileyim sat büyüğü ozaman ona desem adam gündüz işemi alıp götürecek sanki yine sende akşamdan akşama iki oyun oynasa ne işine yarar.. acil çözüm üret..acill.kızın okula gitmesi çok iyi, ama oradad mutlu değil diyorsun. evdede öyle..bir kere kızının bir sıkıntısı var.yetişkinler gibi anlatmasını bekleyemezyiz ipuclarını takip edip bulacağız ki seninki büyük ihtimal anne ve baba istiyor.gerekirse bir pedagogla görüş.bir kaç seans bile işe yarar. çalışmaz isen şöyle bir şey yapabilirsin: bir süre haftada 3 yarım  gün yardımcı al.hem aynı paraya daha uzun süre refakatçin olur, hem evde seni dinlendirir.bende öyle düşünüyorum.ütünü yapar temizliğini yapar geldiği günler yemeğinide attırır gider aranzda anlaşırsınız.sağlam birini bulursan kızınla bile ilgilenir bir iki saat parka götürse kar hayatım.birazcık da ucunu kaçırmakta zarar yok bence 3 assagı beş yukarı fazla olabilir yani, sonuçta çocuklarının selahiyatı seninde huzurun için ...ne demişler herşeyin bir bedeli var..ne yapalım.

11/28/2011 11:00:00

yaa yemek yapmasın 1 saat çocuğu alsın ben yemeğe razıyım yani o bile uzaklaşma terapi gibi geliyor insana, ilk başlarda sana delice muhtaç birine yapışık yaşıyorsun tamam çocuk güzel ama  arda es ler verilmez se korkunç oluyor maalesef :(

haha çaylaklar bunları okuyup ödleri kopacak :)

11/28/2011 11:03:00

Selam kızlar :)
Bakıyorum bugünü babaları çekiştirme günü ilan etmişsiniz :))

11/28/2011 11:04:00

hah bende tam senden bahsediyordum:) ya Necla çok dertli olunca laf lafı açtı :))

11/28/2011 11:15:00

Yok ya henüz ödüm kopmadı anlattıklarınızdan :) Benim kocam yardım eder çocuklarla arası çok iyidir. Gerçi yeni doğduklarındaki hallerinden ziyade biraz daha büyüyüp ele avuca geldikleri zaman daha çok yardımcı olur diye tahmin ediyorum. Birde 1 tane olsa belki pek karışmazdı ama 2 tane olunca el mahkum yardım edecek :))

11/28/2011 11:22:00

aynen öyle ilk zamanlar yanında kalacak biri var mı? Hiç değilse sana yemek yapacak :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...