YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/04/2012 08:42:00

Geçmiş olsun necla neyin var? Dikkat et kendine ve bebişe...

01/04/2012 08:42:00

Günaydın güzel anneler :))) Hepinize bayıldımmm, Zeynep'cim, Özlem'cim harikasınız :)) Zeynep gerçekten bacakların çok ince duruyor :) Sen birde beni görsen :)) O resimdekinden 5 kilo daha fazlayım şuan :( Dün tartıldım ve yıkıldım, 5 kilo daha almışım, nasıl alıyorum gerçekten anlamıyorum çünkü gerçekten oburluk yapmıyorum.... Neyse artık bebek sağlıklı olsun da yapacak birşey yok, alıcaz....

Senemcim sana da teşekkür ederim. Dediğine aynen katılıyorum, o koltuklar evrim geçirecek ilerleyen zamanlarda :))

Hepinizi öpüyorum. Sıkıntısız güzle bir gün diliyorum.

01/04/2012 08:43:00

Sanırım ufak ufak soğuk algınlığı bende de başlıyor... Bişiler yapmam lazım kötüleşmeden. Zeynepcim bu arada ikiz annelerine ayrı bir hayranlığım vardır bilesin. Maşallah diyeyim önce.

Ne kadar akıl karı bilmem ama bende çok ikiz olsun istedim ilk başlarda. ilk 3 kontrol hep acaba ile gittim ama tekmiş kısmetimize. Bizde benim hem eşim hem babam ikiz olunca ihtimal yüksek gibi geliyordu. Tek düşündüğüm ailemden uzakta bi başıma ikiz olursa naparım diyordum. Allah dağına göre kar verirmiş benimki o hesap :) İnşallah senin kızların uslu, sakin kızlar olurlarda senin gibi güzel annelerini üzmezler

01/04/2012 08:43:00

Bu arada neclacım sanada geçmiş olsun. En kısa zamanda iyileş inşallah

01/04/2012 08:44:00

Neclacım bu arada geçmiş olsun, düzelemediysen bir doktora gitsen iyi olmaz mı? Kendine çok iyi bak, kısa zamanda sağlığına kavuşman dileği ile...

01/04/2012 08:53:00

Teşekkür ederim Banu... Bacaklar fotoğraftan galiba normalde o kadar ince değil yani :) Ben de 11 kilo almışım şimdiye kadar. Ama olsun dediğin gibi onlar sağlıklı olsun sadece yeter... Neşe hem baban hem de eşin ikizken sende ikiz olmaması ilginç gerçekten. Bizde eşimin tarafı dışında bildiğim birinci dereceden kimse yok ikiz :) Şaşırmıştım epey ikiz olduğunu duyunca ama güzel değişik bir duygu :)

01/04/2012 09:03:00

Ay ayy hamile iken çalışmak daha bir dertli sanırım... Nasıl geriliyorum anlatamam

Kafayı yedirtecekler birgün bana :(

01/04/2012 09:04:00

Su 32. hafta gelsede ayrılsam izne... Çalışmadığım günleri mumla aramaya başladım valla kıymetini bilememişim

01/04/2012 09:05:00

Evet öyle bir avantajı da var tabi. Tek seferde ikisi birden çıkıyor aradan :)) Zordur hamileyken çalışmak Allah kolaylık versin çalışan bütün hamilelere...

01/04/2012 09:16:00

Bir fabrikada müşteri ilişkileri sorumlusuyum... Müşteriyle mağazayla fabrikadakilerle uğraşmak arada onların derdini çözmek yıldırıyor beni. Bende okuldan sonra hep çalıştım. Ta ki 2 yıl önce kayseriye taşınana kadar. İlk zamanlar çalışmak istemedim eşim şehir dışına çıktık ça bende bursaya ailemin yanına giderim diye sonra çocuk düşünmeye başladım. sonra hamile kaldım ama düşük yaptım. Ardından bu sefer evde olmaktan sıkıldığım için iş aramaya başladım öyle böyle 1,5 yıl kadar çalışmadım. ama su ara cidden o evde olduğum günleri özlüyorum. Hiç özleyeceğim aklıma gelmezdi aslında çalışmadan duramayan manyak biriyimdir ama hamilelik sanırım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...