YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/04/2012 07:33:00

Hoşbuldum teşekkürler :)

Evet ben şimdi uzanıp onun hareketlerini izlemeye bayılıyorum. Tek sıkıntım ayaklarını sağ göğsümün altına doğru bastırması :) Birazcık canımı yakıyor minnoşum :) hafif dokunduğumda da çekiyor hemen :)))) 

01/04/2012 07:34:00

Neşe ben o son ayları çok merak ediyorum, sıkıntılı ama yine de çok güzeldir bebeğini o kadar belirgin hissetmek :)) Bebiklerimizin hepsi çook sağlıklı, çok güzel olsun, hepsi zamanını beklesin inşallah...

01/04/2012 07:35:00

Valla ben şimdiden çift yastık kullanmaya başladım bile :) yoksa yatınca nefes alamıyorum yaa... iki taraflı baskı uyguluyorlar :))

01/04/2012 07:36:00

Aaaaamin... :) 

Yalnız kızlar amman diyim üşütmemeye özen gösterin.. Ben nasıl olduysa üşüttüm (-ki o kadar dikkat ederim) yaklaşık 1,5 aydır kas ağrısı çekiyorum. İnanın bezdirdi beni. çok çok çok dikkat edin kendinize ;)

01/04/2012 07:37:00

Zeynep napsın yavrucaklar, ikisi bir uterusa sığmaya çalışıyor, bastıracaklar tabii ;))

01/04/2012 07:40:00

Hoşbuldum  neclasude :) 

Bu arada benim bebikte süpriz oldu o yüzden moda girmem uzun zaman aldı :)) Hala daha kaptırıyorum kendimi, zaten normalde de çok aktifim.. zor oluyor kendimi frenlemek :)

01/04/2012 07:41:00

Doğru onlarda haklı tabii :))

01/04/2012 07:53:00

Necla bende senin gibi moda girememekten korkuyorum. Benim bir arkadaşım taki doğdu ve yanıma getirdiler o zaman anne olduğumu hissettim dedi :)) en kötü ihtimalle umudum o anda. Hayırlısıyla güzel şekilde kucağımıza alalım hepimiz. Özlem inde dediği gibi hepsi çok güzel bebişler olsun, sağlıklı olsunlar inşallah.

Aman elbet bendede o duygusallık vardır çıkar bigün napim... böyle stresli çalışmaktan mıdır nedir insan cidden tamemen unutuyor bazen.

Ya bnu arada benim mide yanmalarım geçmedi gitti yaa. Ne yiyeceğimi saşırdım zaten adam akıllı beslenemiyorum gibi geliyor bide bu yanma yüzünden yemeklerden soğudum iyice :(((

01/04/2012 07:56:00

nsdursun , benim de o dönemlerde çok olmasa da mide yanmalarım oluyordu. 2-3 yastık koyup öyle uyuyordum. 

Süt iyi geliyor mide yanmasına ve gaviscon şurup çok iyi geliyor. Benim de ara ara oluyor hala ama o da sanırım hamurişi kaçırmaktan :) Hafif yediğimde sorun yok :) 

01/04/2012 08:01:00

Valla benim sadece gece değil tüm gün :) ben kendimi bildim bileli çift yastık kullanırım zaten o konuda bi değişiklik yaşamadım. Ama çalışınca yemekleri istediğin gibi ayarlıyamıyorsun. İş yerinin yemeklerine zaten alışamıyorum hergün öğleden sonra cayır cayır yanıyorum. Hatta bazen sabahlerı da :) son günlerde tost gibi şeyler bile yanma yaptı anlamadım :( sütü hiç sevmedim halada sevmem ama kakaolu falan içiyorum yine daha çok ayran tüketiyorum valla sanki oda biraz rahatlatıyor ama sanırım ilaçsız geçirmem zor..

Artık istiyorum ki birşeyi yerken sonrasını düşünmiyeyim... Bu yanma başlamasın

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...