YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/04/2012 10:08:00

tünaydın kızlar..özlem fırsat bulamıyorum canım yoksa evdeyim hep...bugün bir ağırlık bir ağırlık sormayın.bir günüm diğerine uymuyor.dün gece asude ayagı kaydı sandalyeye carparak düşmekten kurtuldu ama düşse daha iyiyidi.alnını sandalyeye çarptı inanın ufak bi yumurta kadar şişti, morardı, 2 saat uyanık tuttum ama o iki saat hem o ağladı hem ben.perişan olduk akşam.uyuyamadımda herhalde o yüzden halsizim.
   ayçi hoşgeldin.sen bitirmişsin gebeliği neredeyse.allah sıkıntısız doğumlar sağlıklı evlatlar nasip etsin.
kızlarr ...........neyse ben gidiyorum şimdi...kendime geleyim.bi kahve içmem lazım ama evde kalmadı.oooooooooffffffffffffffffffffff.....

01/04/2012 10:09:00

İşyerindeki yemeklerden bende çok çektim :( Baktım olmuyor, artık evde kendim hazırlayıp getiriyorum.. Zeytinyağlı yemeye özen gösteriyorum. Ve her öğün süt veya süt ürünü tüketmeye de gayret ediyorum :) 

Ayran bol bol iç, bende iş yerinde ayran olmadığı için meyveli sütlerden aldım stok yaptım çekmeceme :) 

01/04/2012 10:11:00

nsdursun; şurup alsana canım yaa ne çekiyorsun şunu, gaviscon çok iyi bir şurup doktorlar çok veriyor gebelikte.bende çiğneme tableti var hiç sevmiyorum ama akşamları içer odldum brer tane.iyi geliyor.al iç.

01/04/2012 10:14:00

cadalozanne , hoşbuldum teşekkürler güzel dileklerin için :) 

Geçmiş olsun öncelikle, ufaklık için çok üzüldüm umarım hemencicik geçer :)

01/04/2012 10:15:00

Valla bende evden birşeyler getirmeye gayret ediyorum. Ama akşam yemeklerini zor ayarlıyorum yorgunluktan bide ertesi gün öğle yemeğini halledemiyorum. Ancak evde ısıtmaya gerek olmayacak dediğin gibi zeytinyağlı falan varsa alıyorum yanıma. Her öğlen bende yoğurt falan idare ediyorum Evden elma falan alıyorum yanıma bulunsun diye hatta bazen sandviç hazırlıyorum öğlen işyerinde aç kalırsam doyurabileyim kendimi diye
İşin kötü tarafı işyeri sanayi bölgesinde. Yakınlarda yemek sipariş edebileceğin hiçbir yer yok tam bir mahrumiyet bölgesi tedarikli olmazsam aç kalırım :D

Eylem bu arada geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Zor çocukların kaza durumları ( çok yaşamışım gibi :) )

01/04/2012 10:17:00

Valla eylemcim denemediğim şey kalmadı desem yeridir... Gavizcon içtim renni içtim ki hala içiyorum beyaz leblebi dediler daha beter yaptı galeta dediler hiç işe yaramadı...

Sanırım benim midede biraz sıkıntılı :)) sadece paşanın suçu değil gibi :D

Şimdi özellikle öğle yemeklerinden sonra yanmayı hisseder hissetmez hemen bi tablet atıyorum...
suruplarındada bktım midem onları bile kabul etmiyor zor yutuyorum... Tablet daha iyi su ara

01/04/2012 10:21:00

Son aldığım tavsiye kabak çekirdeği :)))  şimdi onu deniyorum sanki işe yarar gibi ama zamanla görürüz :)))) sizinde aklınızda bulunsun

01/04/2012 10:27:00

Bir de kepekli ekmek ye, ya da tam tahıllı ekmek falan :) 

01/04/2012 10:34:00

bugün yemekten sonra maden suyu iyi fikir... Aslında cidden tüketmek lazım... Benim bir arkadaşımın kızı 2 aylıkken çok sağlam basmaya başlamıştı kucağımızda severken maden suyu içerdim hergün  1 tane dedi o zaman...

01/04/2012 10:37:00

Eylem geçmiş olsun Asude'ye, benim de öyle birgün iyi birgün kötü, modum da değişiyor hergün gücüm de...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...