YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/04/2012 14:04:00

bu ayrıntılı usg ye kaç kez giriliyo bu arada hanımlar???

01/04/2012 14:27:00

kız olsaydı bende isim hazırdı :)))) erkek için hazırlıksız yakalandım:))

Bu arada hepinize iyi akşamlar hanımlar mesai biter ben kaçar...

En kötü ihtimalle yarın görüşürüz. Hepiniz kendinize bebişlerinize ( 1 numaralar dahil ) iyi bakın

01/04/2012 15:19:00

Ben de biraz erken çıktım bugün, eve geldim, yemek bile yaptım, inanamıyorum :))
Eylemcim güzel yazmışsın, ama ben duygusala bağladım yine, hani ''daha iki sene önce dünyaya gelmiş bir bebek boynunuza sarılıp öpücüklere boğarsa sizi, annneeeeemmm diye bağırırsa'' demişsin ya gözlerim doldu :) bir de iyi dileklerini esirgediğin o kişiyi ben de merak ettim :)
Fatma canım görümceyi ihmal etme tabi de arada onu da al gel nurtiye, biz müsaitiz yaani, koca bir hafta sensiz olmaz ;)

01/04/2012 16:00:00

özlemcim begenmene sevindim sizinle beraber okur sayım 5 oldu yasasın.hahahhahaha.
 kız bişey diyeceğim.
ALLAH AŞKINA ŞU DEMİR İLACINI KARAMELLİ YAPIYORLARSA ÇİLEKLİ AHUDUDULU FALANDA YAPABİLİRLER YANİ  NEDİR BU İĞRENÇ TAT YAHU GÜNDE ÜÇ SEFER ARTIK CEKEMİYORUMMMMM...
  KARAMELE SAVAŞ HAREKATI...ÇOK YAKINDA...

01/04/2012 16:19:00

BENİM KAN DEGERİM ÇOK DÜŞÜK ÇIKTI , DOKTOR Bİ GÜZEL PAYLADI BENİ NİYE İÇMİYORSUN DÜŞÜKMÜ YAPACAKSIN DEDİ, ÖDÜMÜ PATLATTI KIZ...İÇİYORUM VALLAHİ.

01/04/2012 16:40:00

kan ilacını hap olarak da alabilirsin aslında, ben günde 1 defa hap içiyorum, içemiyorsan druna da sor hapa geç bence...ayrıca ilaçlarınızı ihmal etmeyin kızlar, vardır drların da bir bildiği :))

01/05/2012 05:11:00

günaydın güzel hamişler,ya benim anlamadığım bu doktorlarınhepsi farklı farklı ilaçlar mı veriyorlar.ben sadece demirin emilimi dahaçok oluyor diye geceleri yatarken bitaneferrum fort tablet içiyorum.tadını falan da almıyorum yani,yutuyorum gidiyor.vitamin ilk gebeliğimde elevit alıyordum ama ben o ilaç yüzünde çok kilo alıyordum.bu sefer doğal vitaminlerle takviye yapıyorum,doktor da gerekirse kullanırsın sonra dedi..demir çok önemli,ilaç olarakalınmalı bence,ama vitamin sebze vemeyveni bol tüketiyorsan çok da elzem değil.öyle değil mi doktor özlem hanım,yanlış mı çıkarımyapıyorum yoksa*tabi kan değerlerinde çok da problem yoksa...

01/05/2012 06:00:00

Günaydınlar herkeseee :) 

Hmm bende söleyim ilaçlarımı, her sabah santafer içiyorum. Akşamları da MAgvital. 3 günde bir de elevit :) onun haricinde omega falan kullanmadım hiç, balık, yumurta ve süt bol tüketiyorum ek olarak almalımıyım ki :/ 

Kan değerlerim de çok iyi çok şükür :) 

01/05/2012 07:14:00

Günaydın hanımlar...

İlaçlardan bahsediyoruz anlaşılan herkes ayrı bişey kullanıyor :)) bana sadece 1 vitamin 1 demir verdiler günlük ama 1er gün arayla içiyorum ben doktorun haberi var. Yoksa iştah açar gereksiz kilo yaparmış. 1 gün vitamin 1 gün demir gidiyo şimdilik ama omega falan demediler hiç banaa....

Aslında balıkta yemiyorum hiç almalımıyım kiiii

01/05/2012 07:18:00

Balık yemiyorsan omega ilaçlarından alabilirsin aslında, ama tabi doktoruna danışmanda fayda var. Alerjik bir durum olmasın birde :)  Ben yaşadım çünkü 2,5 aylıkken. Kurdeşen oldum :/ 

Ya biraz önce ufaklık korkuttu beni :/ ayaklarının olduğu kısımda sabit hareket ediyordu. 2-3 sn de bir tekme atıyordu aynı şiddette. 3-4dk sürdü. Sanki kalbim orda atıyormuş gibi :/ Aradık doktorumu o da bu haftalarda normal panik yapma dedi.. Korkuttu kordonla alakalı birşey mi oldu acaba dedim, yürüdüm biraz normaliz şimdi, kıpır kıpır :)

Böyle bir şey yaşayan oldu mu aranızda ? 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...