YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

11/28/2011 11:24:00

benmertin yarım gün okul parasıyla tam gün kadın alırım :D Ama mevzuy sadece kadın değil çocuklara yetebileceğimizi sanmıyorum ben hele de bebekler gelince okul onlar için şart sanki, bende merti gelecek yıl tam gün okula veiririm o 5 te gelir baba 8 de gelse 3 saat idare ederim sanırım :) ama yaşayarak göreceğiz tabiki

11/28/2011 11:31:00

illaki olur kalacak birileri. Annem olur kayınvalidem olur eltim ve görümcem de yakın oturuyor bize yardımcı olanlar olur yani :D
Saol necla evet zor gibi görünüyor ama fatmanın da dediği gibi yaşayarak göreceğiz artık :)

11/28/2011 11:53:00

Fatma kulaklarım çınlayınca geldim canım:))) Geçen hafta vize haftasıydı giremedim tabi yeni sayfa açıldı biliyorum takipteyim. Bugünkü yazımı da görüyosunuz yani ama Nneclayı okuyunca dedim en iyisi ben şükredeyim kızım mutlu olsun aslında hep öyleyim de mevzu kaynana olunca mı kıskançlık krizlerim tuttu acaba;))) Kayınvalidem çok iyidir her işimi yapar gelir kızıma bakar evi temizler yemek yapar eve bi gelirim yemekler hazır bana bi salata kalır kadıncağızın hakkını nasıl öderim çok seviyorum tabi ama işte yine de kıskandım yaaa:(

Bu arada zulmeden koca profili çizilmiş ben var ya ben zulmeden kadınım haberiniz olsun:) Hiç acımam adama ya gece kalksın baksın hatta kızı bazen o bazen ben uyuturuz hiç taviz vermem, hele hamileyken temizliğin %75'i ondan sorulur:) Siler süpürür ütü yapar bi yemek yapamaz onu da ben yaparım hatta bazen yapmam sesini çıkarmaz:) böyle anlatınca nasıl hayal ettiniz bilmem ama dışardan tipini gören şok geçirir herhalde evde böyle olduğuna inanmaz:) Neyse okuyan herkes maşallah desin sonra nazar değiyo adama, ne zaman iyi bişey söylesem saçmasapan kavga ediyoruz çok tecrübe ettim de yazmadan tutamadım yine kendimi.

11/28/2011 11:54:00

Bu arada eylem ben senin blogdan yeni haberdar oldum adresini yaz da seni de okuyalım:)

11/28/2011 12:01:00

Sevde maşallah gerçekten de  herkese nasip olmaz :) benim kocam da öyle sağolsun ilk zamanlar bulantılarım falan olduğunda ya da rahatsız olduğumda yemek yapamayınca işten gelip yorgun argın bir de yemek hazırlardı :)

11/28/2011 12:25:00

merhaba hanımlar, Allah hepimizin yardımcısı olsun, valla bence Zeynep de ben de henüz sadece yazılanları okuduğumuz için, bunları daha yaşamadığımızdan pek de korkmuyoruz gibi geliyor, asıl iş başa düşünce napıcaz o önemli :))
ben eşime güveniyorum, hamileliğim başladığından beri bana temizlik falan yaptırmadı, vakti olursa yemek de yapar kıyamaz ama doğduktan sonra naparız bilmiyorum, şimdiden büyük konuşmayım bence dimi ;)

11/28/2011 12:31:00

http://www.e-eylem.com/?p=472
  BUGÜN AYLARDIR İLK DEFA GİRDİM

BUGÜN AYLARDIR İLK DEFA GİRDİM YAA ÇOK İHMAL EDİYORUM

BUGÜN AYLARDIR İLK DEFA GİRDİM YAA ÇOK İHMAL EDİYORUM AMA ÇOK

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...