YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/09/2012 15:14:00

aramızda kalsın bende yaşadığım yerden ( kayseriden )  nefret ediyorum :D kendi memleketimi özledimmmm

Lütfen kayserililer alınmasın,bozulmasın ama napim alışamadımmmmmm. Benim bu ara sıkıntım birazda bundan.. Bursaya gidesim var fena halde ama bu halde de kendimi zorlamak istemiyorum 2 günlüğüne cuma git pazar dön zor oluyor...

01/09/2012 15:19:00

Mesafe uzak, zor olur hakkaten :(

Benim memlekette İzmir. Arada 20dklık yol var ama gidilmiyo yine de yaaa.. haftasonları evde dinleneyim diyorum ama İzmir' imi özlüyorummm..

Aaah Bursa.. gitmedim ama iyi bilirim methini :) Bursa özlenmez mi.. :)

Manisa' lılar da bana kızmasın ama 3 yıldır alışamadım :( Ki öğrenciliğimde burada geçti, yok yani alışamıyorum.. :)

01/09/2012 15:28:00

Ay moralini bozmak istemem ama İzmirde özlenir  valla... kuzenim yaşadı bir süre Bornovada oturuyordu bende 1-2 kez gittim... hala gidesim var ama
buraya eşimin işi için geldik 2 yıl oldu. alışamadım gitti birtürlü sevemedimde tam anlamıyla herşeyde bursayı arıyorum... Senin yine yakınmış bizim arabayla 8 saat... Hafta sonları için gidip geliyoruz diye bize deli diyenler bile oluyo ama napalım... Havası, kokusu, insanı herşeyi bambaşka ....

01/09/2012 15:48:00

Bende Bornova' lıyım :) Öyle bir yerden Manisa' ya gelince bir türlü alışamadım işte. Ah İzmir' im aaaaahhhh..

bizde iş için geldik Manisa' ya. Her gün İzmir Manisa arası yol çok yorucu oluyor. Hele kışın.. Kar kapadımı yolu tamamen işkence :)

Özlendi mi 8-10 saat hiç büyümüyo gözde yaa :) En iyisini yapıyorsunuz ;)

01/09/2012 15:50:00

ah bak yine depreşti memleket hasreti... aile özlemiiii amannnn tam bunalım bugün.. Raporuda bulamadım zaten. akşama yemeğimde yok. :)))))))))))) depresyondamıyım neyim :D:D:D:D

01/09/2012 15:51:00

Kızlar merhaba. Bende kismetse Mayıs ayında bekliyorum fıstığımı. Kayseri'de 5 sene yasadık. Oradaki arkadaslarımı özlüyorum ben de sadece :))

01/09/2012 15:54:00

Merhaba Özlemm :)

Kayseri dediniz dediniz şimdi olaydı bi kayseri mantısı off.. ne iyi giderdi :))

Neşe' cim yaa hiç dert etme, bu akşamı da kahvaltı gibi geçiriver :)) her akşam yemek mi olcak canım, arada kaçamak da yapmak lazım ;)

01/09/2012 16:04:00

özlem hoşgeldin. Merhaba

kayseride benimde ilerde özleyeceğim tek şey apartmanımdaki arkadaşlarım :) sanırım.. Mantısına gelince ben sevmedim buranın mantısını.. Baya domates çorbası gibi bol sosun içinde mantı geliyo. Sulu yemek gibi yani. Burada evlerde çorba niyetine falan yapıorlar valla ayşegülcüm... :))

01/09/2012 16:05:00

Özlemle doğumlar bizim aynı zamana denk gelecek anlaşılan :) bahar çocukları hatta yaz çocukları :D rahat olucak inşallah

01/09/2012 16:17:00

Hanımlar biliyorum size doyum olmaz hatta bana hiç olmaz... Mesai biter ve Neşe eve gider... Kendinize iyi bakın lütfen ve tabi bebişlerinize dee... İyi akşamlar herkese

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...