YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

11/28/2011 12:32:00

http://www.e-eylem.com/?p=472
  BUGÜN AYLARDIR İLK DEFA GİRDİM YAA ÇOK İHMAL EDİYORUM AMA ÇOK ZAMAN İSTİYOR.

11/28/2011 12:35:00

Evet Özlem bu konuyu bir de doğum yaptıktan sonraki zamanlarda konuşmak lazım. Hala aynı fikirde olacakmıyız acaba :))

11/28/2011 12:37:00

bu neyaa 50 tane basmısım.bakalım bu kaç kere çıkacak

11/28/2011 12:41:00

sevdeee MAŞALLAH ANACIM ŞANSLI AZINLIĞIZ GALİİBAA AŞIRI İLGİLİ BİR BABA BENİMKİ DE ÖYLEKİ KIZI KUSTURANA KADAR EMDİRTTİRİRDİ BANA, İMKAN OLSA BENİ BAYILTIP BEBEĞİ KOYNUMA SOKUP...GERİSİNİ TAHMİN EDİN.

11/28/2011 12:43:00

FATMA VALLAHİ çaylaklara okumamaları için işaretmi koysak tv deki gibi,  ''DİKKAT stres ve evham içerir'' HAHAHAHAHA

11/28/2011 12:45:00

eylem süper yazmışsın, benim eşime de uyuyor bu hastalık durumları, yani o da doktor olmasına rağmen habire birşey uydurur kendini hasta eder, ilaç kullanır, ben de tam tersi :) çocuktan sonra nasıl olur görücez artık...
zeynepp nasıl başlarsa öyle gider derler, ben çalıştığım için evlendiğimizden beri işleri birlikte yapma durumundayız, malum bazen ben ondan daha yorgun oluyorum. ama ben salıversem, herşeyi ben yaparım ederim desem o da bana atıverecek gibi geliyor. biz en iyisi bugünlerde biraz nazlanalım, iyice alışsınlar işe güce, nazlanmayı da hiç beceremem ama :P

11/28/2011 12:49:00

yok ay işaret neyin koymayın, dışlamayın bizi :)) yola çıkmadan yolda bizi nelerin beklediğini bilmek daha iyi. hem ne kadar ahlayıp vahlasanız da eminim hiçbiriniz çocuğunuzun tüyünü bile değişmezsiniz, bizim hayatımız da onlar için bundan sonra...

11/28/2011 12:52:00

BENCE BEBEKLER GELDİKTEN SONRA DURUMA BİR BAKIP NEYE YETTİĞİMİZİN HESABINI YAPMALIYIZ SONRA işbölümü ve gerektiği yerde dışarıdan yardım almalıyız.kimse kusura bakmasın ama fatma çok haklı canımızı yolda bulmadık, genciz güzeliz giyinip süslenince kollarına takıp gezdiriyorlar ve bununla gurur duyuyorla ama herşeye biz yetişirsek, anneannelerimiz gibi erkenden çökeceğiz ozaman yaşlandın sen diyecekler, neden??nedennnnnnnn?kendimi cam için, süpürge için bugün hırpalarsam ortayaşlılık, ihtiyarlık dediğimde kim yanımda olacak.eşler bunu düşünemiyorlar hep annelerini örnek gösteriyorlar ama annelerinin durumuda malum yani.sağlıklı bir yaşlılık, bakımlı bir orta yaşlılık istiyorum.bu yüzden hanımlar eşim ve bebeklerim dahil bir yerde dur demeyi bilmeliyim.ben öyle düşünüyorum.haftada birgün sokaga çıkmam, evde yerim yemeğimi ama kadın alıp temizliğimi yaptırırım yanii.bukadar.

11/28/2011 13:01:00

heh ... afferim necla sana .bir sene sonra kadın altında arabayla gelir işe ....bende bi dengesizim bugün.

11/28/2011 13:04:00

aman pek maharetliyim sizle yazısırken kızı uyuttum sessi sessiz yemeklerimi yaptım steme yeni yazı koydum, bi elma hüplettim, oohh daha ne olsun.biz kadınlar aslında vakit yaratma özürlüyüz herhalde bakın 1 saatte neler oldu.hahahhahaha.şimdi topa tutun beni

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...