YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/11/2012 09:46:00

Selammmm millet...  bu haftayıda yarıladık hadi hayırlısı

01/11/2012 09:51:00

ozlemruzgar merhaba;

Bende sırt üstü yatmayı çok severim ama benim belim rahat etmiyor artık çok fazla o yüzden uzun süre sırt üstü yatamıyorum. Rahat oksijen alabilmesi için sol tarafa yatılması gerekiyormuş diye söylenir ya ben bir ara internette bununla ilgili her ne kadar böyle olsada her iki tarafada yatılması gerektiğini okumuştum.Yani hem sağa hem sola ...Bana doktorumdanda bu konuda herhangi bir uyarı gelmedi şimdiye kadar. Hareketlerine gelince benim ilk hamileliğim olduğu için sanırım tam hissetmiyorum henüz.

01/11/2012 09:58:00

Aaah ah :) Bende yüzüstü yatmayı çok seviyorummmm. Nitekim hep öyle uyurdum, ilk zamanlar hep uykusuzdum o yüzden..

Neşe' cim, dediğin gibi sol tarafa yatmakta fayda var ama onun için 32-34. haftadan itibaren diyorlar. Ama ben sürekli soluma yatıyorum.

Birde bayanlar benden bir tavsiye, şu göbeğe koyulan yastıklar var ya; aşağıdaki.. Ben ondan aldım ve çok faydasını gördüm. Sağ tarafımda oluşan kas ağrısı hala tam geçmiş değil, Sola yatınca da karnım ağırlık yaptığından ağrı artıyordu. Bu yastık çok iyi geldi :)

Ufak bir tavsiye olsun benden istedim :) 

01/11/2012 10:02:00

Deneyimleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederiz Ayşegül Hn. :)))))
aman bende hep yan yatarken ağırlığımı öne verirdim. Yarım yüzüstü modeli olurdu benimki artık yapamıyorum. Bende sırtıma yastık koyuyorum yastığa dayanayım da ağırlığımı öne vermekten alı koysun beni diye :)))) bu yastığı nereden alabiliriz onuda paylaşırmısınız bizimle ayrıca :)))))

01/11/2012 10:04:00

Ayrıca ben 32-34 üncü haftalarda oturur vaziyette uyumayı düşünüyorum şahsen :))))) dönmek işkence gibi olacak sanırım

01/11/2012 10:08:00

Tabikisidee, Ben Baby-Jem' in yastığını unnado.com dan almıştım. 12tl' ye. Diğer sitelerde biraz uçuk fiyatlar olabiliyor.  MyCey markasının da bu yastığı var. 

unnado.com u takip edin derim ;) en uygun fiyatlar orda oluyor çünkü.

01/11/2012 10:09:00

unnadoya üyeyim bende ama daha alışverişe başlamadığım için bakmıyorum hiç aslında bak işte dimi... hatta hemen bi bakayım bakalım :))))

01/11/2012 10:16:00

hergün takip ediyorum ben, güzel kampanyalar oluyor ;) yastık şu anda yok ama :( Bende bi yandan araştırayım bakalım ;)

ya hatta kitapyıldızının kampanyası var. Kararsız kaldım çok alsam mı almasammı diye :)))

01/11/2012 10:17:00

Tavsiye için teşekkürler. Bende hemen bakıyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...