YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/11/2012 13:06:00

süpersin ve çok hızlısın valla Ayşegül...

01/11/2012 13:07:00

Alışveriş moduna da giremedim ben daha... Aman ne biçim hamileysem. Gerçi annemde alma beraber alırız diye her seferinde tembihliyor beni :))) Doğum iznine ayrılıp Bursaya gittiğim zaman ne var ne yok orda alıcam sanırım

01/11/2012 13:18:00

İnsan zor tutuyor kendini ama daha erken ;) Ufak tefek belki bişeyler alabilirsin  yine de. Çünkü o zaman insan onlara bakarak daha da bi motive oluyor :) 

Bende bi hastane çıkış seti aldım, sonra daha güzel gördüm Aziz Bebe' nin.. bunu aldığıma pişman oldum :D Hastane setini de herkes 1-2 hafta giyiyor o kadar para verme diyolar ama içim de gitmiyo değil hani :))) 

01/11/2012 13:25:00

:))) BEN O KONUDA BİRAZ ŞANSLIYIM SANIRIM... Bursada en yakın arkadaşımın eşi 0-2 yaş çocuk kıyafeti üretiyor bize hastane çıkış seti 2 tane hediye geldi bile :)) ayrıca almayı düşünmüyorum bende. Kalanlarınıda onlardan yada diğer mağazalardan bakar alırım nasıl olsa suan dediğin gibi daha vakit var. Ben asıl araba yatak puset gibi şeyleri kampanya falan yakalayıp uygun fiyata alayım diyorum ama onun içinde dolaşmak lazım sanırım

01/11/2012 13:34:00

Odasını hallettik biz çok şükür :) Sıkıntıydı :)) 

ama en büyük sıkıntım arabası işte. Travel Setlerden almayı düşünüyorum ama bi türlü karar veremedim bende hangi markanın alsam :( Chicco bu yıl için yeni bi ürün çıkartmış. Trio I Move diye. İlgimi çekti :)

Neşe' cim var mı aklında marka model vs.. ? Kararsızlıklar içinde kaybolup gidiyorummm :))

01/11/2012 14:00:00

Bende arabayı araştırıyorum. Bugaboo bee de karar kıldım gibi. Rüzgarda pierre cardin kullanmıştım. Kullanımı kolaydı baston almama gerek kalmadan kullana kullana eskittik.

Odasını nasıl yaptınız ?

01/11/2012 14:01:00

bebe comfort çok iyi diyorlar ama fiyatları da iyi tabi. Arkadaşım kampanyasında set halinde almış çok memnun.. eğer kampanyaya denk getirirsem bende düşünebilirim olmazsa bende chicco yada kraft düşünüyorum açıkçası kullananlara da sormak lazım aslında :)) ben oda yapmıycam şimdilik bi park yatak bide eşyaları için bi şifonyer tarzı bişey düşünüyorum ilerde bakarım Kayseride kalıcı değiliz ( inşallah tabi ) başka bir yere gidersem ziyan oluyor eşyalar taşınırken

01/11/2012 14:07:00

bu arada senin gönderdiğin chicco da iyiymiş fiyatları nasıl acabaaaa

01/11/2012 14:08:00

Aşağıdaki takımın sadece dolap ve yatağını aldık. Pembe rengini :) Dolap aynı renk.

Aslında bende oda düşünmüyordum, yatak ve dolabını kendi odama koyarım diyordum ama çalışma odasını ona ayıralım dedik, kardeşimin ısrarı üzerine :))) Yatağımın yanına koymak içinde bir beşik aldık şu sallanan şehzade beşiklerinden. 

Bebek arabası içinde Meclaren mi ne öle bi marka önerdiler, onu da bi inceleyeeyim diyorum :))

01/11/2012 14:10:00

Neşe' cim sadece burda buldum;

http://www.bebemarkt.com/?urun-1439-CHiCCO-I-MOVE-TRAVEL-SET-iKiLi-2012-KIRMIZI.html

set olarak aslında fiyatı da iyi gibi. Nedense diğer setleri çok uçuk 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...