YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/12/2012 07:43:00

günaydın güzel anneler...

ya hamiş olunca yanlız kalıyor insan değilmi...diğer insanlardan direk soyutlanıyorsun...mesela iş yerinde arkadaşlarım ne gelior ne gidior...benim gibi midesi ağrıyan yada bulanan...yada hamişlikten yorgun düşen az bişiy tembel biriyle kader birliği yapmak istiyorum çok şey mi yahu...

en azından burası varda benim gibi çok anne var diyorum...süper...

01/12/2012 08:22:00

ayşenaz hoşgeldin :)

ama sen bayağı başlardasın bizler geçttik o dönemleri ama hep yanınızdayız, allah gönlüne göre versin:)

senem amin amin:)

01/12/2012 11:02:00

İnsan kendini anlayacak, aynı şeyleri hisseden, yaşayan birilerine daha çok ihtiyaç duyuyor hamileyken. :)

Hepimize hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim. 

01/12/2012 15:24:00

bende en küçük hafta benimki diyodum senemmm:) hoş geldinnnn:)

01/12/2012 15:24:00

bende en küçük hafta benimki diyodum senemmm:) hoş geldinnnn:)

01/12/2012 15:35:00

nuveyba...sanırım en küçük hafta benimki :) daha küçük varmı acep...?

01/12/2012 15:37:00

Herkese Merhaba;
Yaklaşık  bir haftadır bu grupdaki sohbetleri gülümseyerek takip ediyorum... Ama size göre o kadar yeni hamileyimki ben bile henüz duruma tam olarak alışamamışken, neresinden yakalasam da sohbete dahil olsam diye fırsat kolluyordum doğrusu... Aysenazın hamilelik haftasını görünce ' hah dedim tamam, benim gibi çok yeni anne adayları da dahil olmaya başladı guruba:))'  Ve şimdi ilk msjımı yazıyorum....
Herkese sağlıklı, sorunsuz keyifli bir hamilelik dönemi diliyorum... Doğumu yaklaşanlar da bebeklerini bir an evvel sağlıkla alırlar kucaklarına inşallah... Sevgiler...

01/12/2012 15:37:00

Herkese Merhaba;
Yaklaşık  bir haftadır bu grupdaki sohbetleri gülümseyerek takip ediyorum... Ama size göre o kadar yeni hamileyimki ben bile henüz duruma tam olarak alışamamışken, neresinden yakalasam da sohbete dahil olsam diye fırsat kolluyordum doğrusu... Aysenazın hamilelik haftasını görünce ' hah dedim tamam, benim gibi çok yeni anne adayları da dahil olmaya başladı guruba:))'  Ve şimdi ilk msjımı yazıyorum....
Herkese sağlıklı, sorunsuz keyifli bir hamilelik dönemi diliyorum... Doğumu yaklaşanlar da bebeklerini bir an evvel sağlıkla alırlar kucaklarına inşallah... Sevgiler...

01/12/2012 15:38:00

size akşam akşam bi özlü söz ikram edeyim:)) KAFAYI İYİCE SIYIRINKİ DİBİNDE KALMASIN. NİMETTİR... halimi anlatıyor.

01/12/2012 16:08:00

cumcum merhaba,hoşgeldin..11hafta önce gruba dahil olduğumda henüz 6haftalık hamileydim..burada zamanhızlı geçiyor..bir bakmışsın senin de hamileliğinbitmiş:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...