YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/12/2012 16:18:00

cumcum merhaba
ayşenaz merhaba
emir melek merhaba

Senem oğlun hayırlı evlat olsun sağlıkla mutlulukla kucağına al inşallah

Hamileliğin erken dönemlerinde adapte olamamanız çok normal ben yarıladım ama hala o moda giremedim mesela :)) geç geldim ve hemen gidiyorum maalesef hanımlar sohbete devam etmek isterdim ama mesai biter ben evime gider :)) hepiniz kendinize ve bebişlerinize iyi bakın

01/12/2012 16:22:00

Senembay tsk ederim. sanırım ' zaman' hamilelik sürecinde ciddi bir mesele:))) Bende hızla geçsin istiyorum, bir yandanda tadını çıkarayım diyorum... Bakalım nasıl geçecek... Ama buradaki peylaşımları hem keyifli hemde destekleyici olduğunu görmek çok hoş:))

01/12/2012 16:58:00

İYİAKŞAMLAR KIZLAR.GÜNLERDİR GİREMİYORUM ÇOK YAZMISSINIZ HEPSİN,İ OKUYAMADIM.NECLA ÜYELİĞİNİ Mİ KAPATMIŞ?NEDEN?TELEFONU VARMI SİZDE, ASLINDA FACE DE EKLEDİM ONU AMA FACEDE GİRMİYORUM KAÇ GÜNDÜR BİR AÇAR YOKLARIM.YENİ ANNELER HAMİLELER HOŞGELDİNİZ, ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN SAGLIKLA SIHHATLE.
  BEN KIZIM VE OĞLUM İYİYİZ, YAKIND ADOKTOR KONTROLÜMÜZ VAR DETAYLI ULTRASONDAN SONRA  İLK KONTROL OLACAK O YUZDEN DEĞİŞİK HEYECANLIYIM ALLAH KISMET EDERSE YAVRUMUN SAGLIK HABERLERİNİ ALIP DÖNERİM.
  HIZLI BİR ŞEKİLDE KİLO ALYORUM ŞTAHM ACAİP ARTTI, AZAR AZAR ALIŞVERİŞE BAŞLADIM.YAKINDA MASKOYA GİDECEĞİM BEŞİK YADA ODA İÇİN.DAHA KARAR VEREMEDİK.EŞİM ODA YAPALIM DİYOR BEN SADECE PARKBEŞİK ALALIM DİYORUM VS.
   YARAMAZIM ÇOK HAREKETLİ.İNANILMAZ TEPİNİYOR.AÇKEN,TOKKEN,VE HERZAMAN.
  BEBEK ARABASI MEVZUU GÖRDÜM, FATMANINDA TEŞVİKİ İLE STOKKE YE BAKIYORUM, ANAKUCAGI OLMADAN BİR STOKKE ALABİLİRİM EŞİMİDE RAZI ETTİM SAYILIR.
   SAĞINA SOLUNA YATAN HAMİŞLERE AYÇİNİN YASTIĞINI EBNDE TAVSİYE EDİYORUM, AYNISINI BULAMAZSANIZ İNCE BİR KIRLENTDE İŞİNİZİ GÖRÜR, EBN KIZIMIN KALPLİ YASTIĞINI KULLANYORUM VE ÇOK RAHAT EDİYORUM, YÜZÜSTÜ YATMAK DIŞINDA RAHAT ETTİĞİNİZ TÜM POZİSYONLARDA YATABİLİRSİNİZ...
   ŞİMDLİK İYİAKŞAMLAR ÖPÜYORUM SİZLERİ.

01/12/2012 18:31:00

Yeni hamişler aysenaz ve cumcum hoşgeldiniz :) Minik bebişlerinize sağlıkla kavuşmanızı dilerim. (hepimizin) :))

Senem sanada ikinci erkek bebe hayırlı olsun :) 
Neşecim hiiiiiç merak etme yakında karnındaki baskıları ve de tepinmeleri şiddeti artarak hissedince ister istemez adapte olacaksın hamileliğe:)))
Eylem nerelerdesin ya özlettin kendini... Gerçi bu aralar ben de pek yazamıyorum ama arada takip ediyorum sohbetleri :)) Güzel haberlerini bekliyoruz bebişin ve senin... 

01/12/2012 18:45:00

Teşekkür ederim zyynp:)) Allah sana kolaylıklar versin; senin işin daha zor, sıhhatle al bebeklerini kucağına... Sevgiler... 

01/12/2012 19:19:00

Sevgili gebis arkadaslarım hepinize iyi geceler. Bugün Dr kontrolum vardı. Aklıma takılan not aldığım herseyi druma sordum. Bunlardan birisi de yan yatma olayı idi. Dr.um istediğim sekilde yatabilecegimi zaten bebek için olumsuz bir durumda vücudumun beni uyaracagini ( carpinti, nefes darlığı ) ve hemen pozisyonumu degistirebilecegimi söyledi. Kuruntuların bebeğe daha zararlı lütfen rahat ol diye de ekledi. Bende sizlere iletmek istedim. Hepinizi öpüyorum.

01/12/2012 19:33:00

Sağol cumcum allah hepimizin yardımcısı olsun :)) 

özlem bu konuyu aydınlattığın iyi olmuş sağol :)  gerçekten de uyarıyı hissedince istemesen de yatış pozisyonunu değiştirmen gerekiyor :)

01/12/2012 21:05:00

Selam güzeller uyudumu herkes acaba...
ayşenaz ve cumcum hoşgeldiniz :)
Senem, ikinci şehzaden hayırlı olsun canım, Allah sağlık sıhhat versin oğluşuna :)
Eylem yoksun çok zamandır, arada bir ses ver, meraklandırma bizi, ben de bebişin odasına karar verdim gibi biraz pahalı ama alıcam galiba :))
Ben ve kızım bütün hamişlere ve bebişlerine iyi geceler, rahat uykular diliyoruz, görüşmek üzere... :)

01/13/2012 07:21:00

günaydınlar,bütün güzel annelere ,hepinize sizler kadar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim...söylediklerinizin 10 katı sizlerin de olsun.:))aramıza yeni katılan tüm hamişlere de hoşgeldiniz diyorum..neclaya ne olduya?neden ayrıldı ki..?çok merak ettim doğrusu:(hepinizi öptüm,görüşürüz...biraz iktisat çalışayım bari..

01/13/2012 07:51:00

Günaydın güzel anneler...

ya yeniden hamiş olmak çok güzel de bu sefer ki daha zor geçiyor sanki...bi de kız mı erkek mi diye meraklanıyor insan...bakalım hayırlısı sağlıkla gelsinler tüm bebişler İnşallah..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...