YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

11/28/2011 13:31:00

eee bittimi sohbet.

11/28/2011 13:43:00

ama siz çaylaklar okumasın diye dışladınız bizi, ühü ühüüü... şaka şaka, hamilelik işte hassas oluyor insan biraz :))

11/28/2011 13:54:00

bende oğlumu yedirdim yardımcımla( çok severim kendisini) yemek yedik kahvelerimizi içtik çikolataı biraz abarttım yaptığım birşey değildir aslında ama çok tatlı geldi, oğlumu uutttum bu arada kitabımı okudum şimdi duşa gireceğim ama size takıldım,

şunu yazmadan edemiciiim,
heyyyy çaylaklar ben kocişler ilk tartışmaları çocuk yüzünden yaptım ve çoğunda da byle olduğunu düşünüyorum, aşırı ilgili babalar çok bunaltıcı oluyor çocuğa emzik verme yüzünden oldu ilk kavgamız mert hep memedeydi aldığın anda uyanıyordu kafayı yiyordum resmen ama  enymiş alışmasınmış ta bilmem neymişte sonuçta verdim çok sinir oldu bana ama ben sürekli meme sevmem zaten çocuk ağzında sadece uyuturken veriyordum ve meme den  kesmeden emzikten kestim vermedim sadece hiçsıkıntı olmadı sürekli emmediği için düşkün de değildi,  bu sadece bir örnek hasta olacaklar baba cocuktan daha çok hasta oluyor kahrından en azından benimki böyleydi ay benim ki ben hasta olsam delirir morali bozulur filan, rahat baba iyidir ama işte çok rahatı da sinir eder, ortayı bulmaka zaman alıyor, alışıyorsun bebeğe anneliğe babalığa vs. ama bunlar hep zamanla olan şeyler,  umuyorum ikincide daha rahat keyifle büyütürüm :))

11/28/2011 13:58:00

Eylem döktürmüşsün aynen katılıyorum yani hiç hırpalamamalıyız kendimizi zaten hep hırpalayanlar kaybediyo ben böyle gördüm hep orta yaşa gelince kadın çökmüş eşse başka alemlerde:) İstisnalar vardır da mutlaka hele günümüzde örneği çok yani çocuklarına saçını süpürge eden fedakar ev hanımları devri geçti artık paylaşım var iş bölümü var evin içi kadından dışı erkekten sorulur diye bişey kalmadı.
Mesela ben bugün master yapıyorum ama geçimi ve kazancı tamamen eşim sağlıyor onun kazandığını harcıyorum ve yeri geliyor ihityaçlarımdan fedakarlıkyapıyorum böylesi beni çok rahatsız ediyor ne bileyim evde oturup çocuklarına bakmak da çok güzel, bir çocuk yetiştirmek de çok önemli ama insanın kendi kazandığı gibi olur mu, küçük çocuğu olanlar için değil belki ama her kadın kendi ayakları üstünde durabilmeli günümüzün koşulları da bunu gerektiriyor diye düşünüyorum.

11/28/2011 14:03:00

EYLEMMM ALLAH SENİ DE GÜLDÜRSÜN ŞEKERİM YANE GÜZEL YAZMIŞSIN ÖLDÜM GÜLMEKTEN, OKUMADAN YAZDIM AZ ÖNCEKİ YAZIYI HAH İŞTE DİYORUM YA İLGİLİ BABA DA BİR YERE KADAR HERŞEYİ TAM YAPARSIN BU ARADA ANAN AĞLAR:P AMA O SIRADA BEZİ ATLAMIŞSINDIR Kİ BİR MİLYON ŞEY YAPMIŞSIN BU ARADA ADAM GŞDER ONA TAKILIR, ELİNE SAĞLIK HAYATIM İYİ DOYURMUŞSUN KIZI DUR BENDE ALTINI DEĞİŞTİREYİM DESE ÖLÜR ÇÜNKÜ NE ZAMAN BİR HATAN OLSA AZICIK HEMEN SÖYLER ASLA ATLAMAZ AMA BU ARADA BİR SÜRÜ ŞEYİ YAPARSIN EN GÜZELİNDEN ONU ZATEN SENİN GÖREVİN GÖRÜR, ÖLÜRMÜSÜN BE ADAM BİR GÜNDE İYİ BİRŞEYİ FARK ET TE GAZA GELELİM :))

VALLAHİ 2 DİPLOMAM VAR FARKLI KONNULARDA SEFAM OLSUN EVDE OTURUYORUM VE HİÇ GOCUNMUYORUM NEYMİŞ KARYER YAPAYIM DİYE KENDİMİ PARALAYACAKMIŞIM( ZORUNLU DURUMLARI SÖYLEMİYORUM TABİ)
YOK ALMAYAYIM BEN BÖYLE İYİYİM :))))))))

11/28/2011 14:05:00

O NEDENLE 4 TANE DOOĞURACAĞIM DİYORSUN ANLADIM BEN ONU:)
KIZLAR BENDE İSTİYORUM 3 ÇOCUK AMA BİLİYORUM Kİ BENİM ADAM KIZ BECEREMEZ ARTIK 3 OĞLAN ANASI OLURURM BENDE NE YAPAYIM :D

11/28/2011 14:09:00

fatmacım çocukları büyüteyim biraz, okula başlasınlar evde oturmaya hiç niyetim yok;) ama bence burada önemli olan insanın kendini mutlu hissetmesi kişi nasıl mutluysa öyle yaşamalı;)

11/28/2011 14:12:00

sevde o işi anca nasıl yaparım bliyormusun çocukların benim üzerimden yükü kalkar okula gderler koca adam olmuşlardır bende kendimi üzmeden sıkmadan sırf eğlenceliğine bir iş yapabilirim eşim destek olur bana yani çok kar istemem kendini döndürsün azda elimde kalsın yeter :) yanımda çalışanım olsun evimi ihmal etmeyeyim, kocamı ihmal etmemeyim,

ben pasaklı annelere acayip gıcığım, ne eşin saygısı oluyor ne çoccukların , sevgi başka birşey sevilirsin ama en başta eşim beğenmeli beni yanında olduğum için gurur duymalı hep özen gösteririm eşim bazen migrosa giderken süslenilirmi der ama süslenilir ;) tamam paspal olduğum da olur içimden gelmaz ama mümkün mertebe yapmamaya çalışırım, kilo alıyorum hızla moralim bozluyor ama ne yapayım lohusalıkta asla diyet yapmam ama bu sefer  merteki kadar  da salmam kendimi diye düşünüyorum annem bile gıcık oluyordu mertte bana sen yerken kafana vurasım geliyordu yeme diye diyor:) 85 kiloydum ve hiçbirşey yakışmadığı çin sadece eşofman giyiyordum üstelik eşimin tişörtleriyle :p bidaha mı aslaaaaaaaaaaaaaaaaaa

11/28/2011 14:17:00

:) eşimin tişörtlerini ben hala giyiyorum ama seviyorum rahat rahat;) bu grubun güzel anne adayları bunlardan muaf zaten herkes birbirinden güzel ve bakımlı baksanıza ama fatmacım sen çok güzelsin kabul ediyorum;)

11/28/2011 14:30:00

Ben zaten kendi işimi yapmayı planlıyorum hatta evden yapılabilir birşey olabilir:) baksanıza kızım peşinden ağlamıyor mutlu oluyor diye bugün bunalıma giriyorsam o günler gelip bana öyle laf söylerlerse ne yaparım;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...