YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/13/2012 11:34:00

Kızlar sizden cuma cuma bi arkadaşım için dua isticem ben yaaa :( Dün çok yakın bir arkadaşım aşılama yaptırdı. Daha ilk deneme ama uzun zamandır bebek için uğraşıyorlar. Sağlık açıısından bi sıkıntı olmadığı halde olmadı gitti. Allah kimseyi evlatsız bırakmasın , evlat hasreti yaşatmasın.. Hayırlısıyla en kısa zamanda güzel haberi almaları için bir amin deseniz kafi belki sizden birinin dua sı kabul olur

01/13/2012 11:41:00

Benimkiler iyiler keyifleri yerinde tepinip duruyorlar :)) Karnımı çekiştiriyorlar bi sağa bi sola :)) Ama artık geceleri uyumak zor oluyor. 

Neşecim inşallah arkadaşın en kısa zamanda beklediği müjdeyi alır.  Allah isteyen herkesi evlat sahibi yapsın. 

01/13/2012 12:02:00

Oyyyy şirin şeylerr :) Biz çok istedik eşimle ikizleirmizin olmasını :) Nasip değilmiş :)

Neşe' cimmm Dua ederiz elbette etmez olurmuyuz. Allah gönlüne göre, bir an önce uğraştrmadan güzel haberleri almayı nasip etsin inşallah.. Zeynep' inde dediği gibi, Allah yürektn isteyen herkesi evlat sahibi yapsın.. Bu mucizeyi yaşamak gibi güzel bişey varmı yaa :)

Bu arada benim minnoş sabah 7 de yine başladı fü fü pilates yapmaya :D
Yarm saat sürdü yaw... Acaba hıçkırık mı tutuyo ki, hep sabit hareketler :/ birden öksürmeye başladım ben ardından oldu.. korkuttum mu ki yavrucağı :))

01/13/2012 12:10:00

ya Maşallah ne güzel oynasınlar bebişler...bende çok özledim karnımdaki hareketleri...bir an önce hissetsem İnşallah ya...çok güzel bir duygu değilmi...hatta kızım oynasın diye sürekli çikolata tatlı yediğimi hatırlıyorum...tabi bu yüzden de 18 kg almıştım :)

01/13/2012 12:16:00

Hayırlısı olsun canım dediğin gibi nasip kısmet birazda. Yanlış hatırlamıyorsam senin babanın ve eşinin ikizi vardı değil mi ? 
Büyük ihtimalle hıçkırıktır... Bazen bende de oluyor bir süre sürekli aynı hareketleri yapıyor. Ben de hıçkırıktır diye tahmin ediyorum :)

01/13/2012 12:18:00

Evet ayşenaz kesinlikle muhteşem bir duygu o hareketleri hissetmek :)) Ben de 12 kg aldım şimdilik bakalım kaçla bitiricem çok merak ediyorum :))) 

01/13/2012 12:20:00

Kızlar dualar için teşekkürler... Amiiinnnn

Bu arada babasının ve eşinin ikizi olan benim :)))) ama olmadı işte tek geldi bizim paşa... Bu arada su ayşegülün cimcimesinin plates hikayeleri beni öldürüyor :))))))))))))

01/13/2012 12:28:00

Hee sen miydin o pardon karıştırdım ya :)) Seninki de tek olsun artık sizde çokmuş zaten ikiz :))  Evet doğuştan platesçi olacak cimcime :))

01/13/2012 12:33:00

Yok benim babam ve eşimin ikizleri, ama annem ve eşimin tarafında ikizler var. ananemin ikizleri varmış ama düşmüş :( bide eşimn tarafında var ikiz. teyzesi ikiz, anneannesi ikiz felan.. dedik belki tutar bize de :))

Bende şimdilik 12kg aldımmm.. görenlerde kızım nası hamilesin sen hiç bi değişiklik yok diyolar ama tartı yalan söylemiyor :D

01/13/2012 12:36:00

aman bi kerede aradan çıkar diyodum bende ama zaten aileden uzaklarda bi süre sonra başımda huni ile gezmeye başlardım herhalde :)))) tabii sana da böyle huni falan demek ne kadar doğru bilmem ama ayrı bir sabır istiyor ikiz büyütmek :))))) Allah yardım eder ama beee büyür senin cimcimeler deee

Ayşegüllll sende platese daldın sanırım :)))))))))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...