YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/13/2012 12:38:00

ben şimdiden 2 kg aldım napıcam bilmiorum...ha bire acıkıyorum...doktorumda kiloyu hiç sevmiyor....sanırım 4.aydan sonra akşamları 8.den sonra yeme bişiy diycek...diğer hamişlere öyle demiş hep....dayanamam ki......kızımda böle değilken aldım 18 kgyu...amaninnn...

01/13/2012 12:39:00

:))))) Pilateste minnoş beni sollucak gibi duruyo baksana :D

Nasılsn Neşe' cim, keyifler yerindedir umarım.. Bebik tekmeliyomu bol bol :))

01/13/2012 12:48:00

Evet ben karıştırmıştım biraz sen değilmişsin o neşe hatırlattı :)) 12 kg iyiymiş. Artık fazla bişey kalmamış senin zaten :)) 

Evet ikiz büyütmenin zorlukları da vardır mutlaka güzel tarafları kadar. Artık ne yapalım gerekirse takarız huniyi de kafamıza bir tane bana birer tane de kızlara resiim çeker nurtiye koyarız siz de eğlenirsiniz hahahaha :))

01/13/2012 12:56:00

hahahhah süpersiniz....
ya kilo demeyin yaa 6 kilo aldım bende 1 ay evveline kadar 3,5 falan ne güzel dwerken bi anda yükselömeye başladı.. Sabah ve aç karnına değilse tartılara küsüm :)))))))))) ama bu aralar iştah ta arttı galibaaa sürekli aç dolaşıyor gibi hissediyorum kendimi..... İyiki miden yanıyor bide yanmasa demekki neler yiyeceğim :Ç)))))))))))))))  bu arada huni olayı şaka zeynepcim valla kızlara falan takarız sizde eğlenirsiniz diyince üzüldüm :((

iyiyim Ayşegülcüm bende bu arada nasıl olsun.. Yarın kontrole gitmeyi düşünüorum ama hala doktoru arayıp randevu almadım.. Sürekli hatırlıyor ve unutuyorum bu konuyu bugün :))))))))))

01/13/2012 12:57:00

Sana destek için bizde koyarız hunileri başımıza merak etme :)

01/13/2012 13:01:00

geçen gün eşim koltukta yayılmış uzanırken resmimi çekti bide aldı o resmi anneme yolladı.  2 dk sonra annem telefonda

kaç kilo aldın seennnnnnn ? dedim annecim merak etme senin kadar almadım :))))))))))) annem bana hamileyken 30 kilo almış ama benim 6 aylık resimlerimi görseniz o 30 kg alan kadın bumu dersiniz... :))) o kadar kısa zamanda kurtulmuş bir çoğundann :))))))) hatta annem bana çekmişsindir verirsin boşver falan diyince... eşimde eğer sana çekmediyse yandık zaten anne deyiverdi hain :((((((((

01/13/2012 13:07:00

bu arada bebik in tekmelerine hala emin olamıyorum ben Ayşegül :((((  o pıt pıt hisleri devam ama sağlam bi tekme yemedim bizim bıcırıktannnn :((

01/13/2012 13:07:00

Oy oy oy oy :))))))) Dikkat et dicemmmm ama valla insan kendini frenleyemiyo yaa. vicdan yapıyorm bende :D

Kontrolünü ihmal etme :( Ara hemen al randevunu. Dün rapor için gittim, güya 2dk da hallolcaktı... Sürekli gittiğim doktorumun arkadaşına gitmek zorunda kaldım, hastanede old. için. O da tahlil istedi, kan idrar ve ulstason.. Öfledim pöfledim ama iyiki almış, idrar yollarımda iltihap çıktı :( Kendi doktoruma göstermeden kullanmıcam ama ilaçları, cesaret edemiyoum :)

Bir de bebim bebik 1 hafta önde gidiyo :)))))) 1 hafta önce gelir mi ki acebeee :/

01/13/2012 13:09:00

Olcak olcak, o tekmelerde gelicek yakındaaa ;)

01/13/2012 13:25:00

Neşecim merak etme takıntılı şaka kaldıramayan bi insan değilim. Kızlara huni takma meselesine de üzülmene gerek yok en fazla resimlerini koyarım hunili şekilde daha fazla rencide etmem kızları :))) 

Daha dur o pıt pıtlar ne hale gelecek yakında göreceksin annesii :))
Ayşegül benimde başlarda idrar yolu enfeksiyonu olmuştu. Bir tane tek kullanımlık toz, bir tane de antibiyotik vermişti dr. düzeldi ondan sonra. Ama dediğin gibi kendi doktoruna da sor ilaçları. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...