YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/14/2012 13:41:00

Selamlar, mutlu haftasonları tüm hamişleree :)

Dün apar topar çıktım, doktoruma gittim thlil sonuçlarımı ve verilen ilaçları göstermeye. O da bi süpriz yaptııı, pazartesi kontrolüm olduğu halde minnoşu bir görelim gelmişken dedi :) Minnoşumun yüzünü ilk defa tam anlamıyla gördükkkkk :)))

O kadar heyecanlandım ki, konuşmadım gülemedim sırf görüntü bozulacak diye :))

Bu arada, dün bir ara omega pluslardan bahsetmiştim, gitmişken doktoruma fazla balık yemediğimi unuttuğumu söyledim :D O da bana bi balık yağı verdi, yani sıkıntı yokmuşşş :) Ama takviye olarak yine balık yemeliymişim.. Bu verdiği balığa takviyeymiş :))

01/15/2012 10:57:00

Selam hanımlar.... Özlemcim geçmiş olsun. Hasta olan herkes iyileşsin en kısa zamanda inşallah. Bu arada dua içinde teşekkürler :)

Ayşegül cüm çok sevndim.. Sanki kendim görmüşüm gibi mutlu oldum inan :))) darısı başımıza bakalım.. benimde dün kontrolüm vardı. Herşey yolundaymış bu sefer pek hareketliydi bizim küçük bey :))   1 ay sonra görüşürüz dedik doktorlar :)) ama ben balık olayını konuşmayı unuttummm maalesef :((((((((( artık arada telefon açar sorarım ihmal etmeye devam edersem :))

01/15/2012 19:21:00

Özlemcim geçmiş olsun dikkat et kendine ve bebişine...
Hiç merak etme cumcum zaman çok çabuk geçiyor...
Ayşegül ne güzel yüzünü görebilmişsin yaa ben de çok istiyorum görmeyi :))
Neşecim çok sevindim herşeyin yolunda olmasına inşallah bundan sonrası da böyle devam eder...

01/15/2012 21:51:00

Özlemcim geçmiş olsun, inşallah bende atlatırım gribimi. ağzım açık gezmekten gına geldi :D bir de öksürük, mahfediyor :(

Valla kızlar doktorum süpriz yaptı hadi minnoşa bakalım diye, hiç beklemiyorduk amagüzel pozlar verdi:)))) Zaman hemencik geçsin de sizden de bu haberleri alalımmm :)

01/16/2012 09:29:00

Selam kızlar, ne güzel yeniler kaynatıyor eskiler arada uğrayıp kayboluyor doğumdan sonra kimse kalmaz buralarda :))

biz c.tesi kontroldeydik maalesef iyi haberlerim yok geceleri bir uyanıyorum aklıma takılınca uyuyormuyorum anlayacağınız iyi durumda değilim,

suyum azalmış, rahiö duvarı incelmiş, bebek kilo almamış şok oldum resmen mertte yaşamadım hiç böyle şeyler moralim çok bozuk dr yorma kendini çok ayakta kalma ve protein ağırlıklı beslen dedi moralim çok fena:(( canım hiç birşey yapmak istemiyor aldığım şeyler içinn bile hayıflanıyorum daha çok minik bebeğim en 10 haftaya daha ihtiyacım var, gönlümü rahat tutmaya çalııyorum ama herzaman mümkün değil maalesef :(

hepini ve göbiklerinizi öpüyorum dikkat edin kendinize,

Özlem senin işinde çok zor tatlişim ya hamiş hamiş kış günü çocuk doktoru olmak amanın :(

ya birde ben merte siyah turpu oydum içine hakiki bal koydum beklettim onu veriyorum ilaç niyetine sabahları işe yaradı ya ondan kesildi öksürük yada kesleceği vardı bilemiyorum :))

01/16/2012 09:34:00

Geçmiş olsun çok üzüldüm:(((( ama bozma moralini ve doktorun dediklerine uy. bence herşey yoluna girecek. moral çok önemli biliyorsun. hoş insan yaşamadıkça bilemez ama tahmin edebiliyorum. en ufak şey için bile bir sürü evham yapıyoruz ki bu gerçekten zor bir durum ama aşılamayacak bir sorun değil. herşey iyi olacak merak etme. sen kendine iyi bak yorma sakın kendini.

01/16/2012 09:40:00

Fatma geçmiş olsun, moralini bozma nolur :( Herşey yoluna girer, sen kendine çok çok iyi bak, çok dikkat et. Gerçekten doktorun dediklerini ihmal etme. Herşey yoluna girecektir emin ol buna inan ;) 

Dualarımız bebikin ve seninle, yeterki moralini yüksek tutmaya ve bunun üstesinden gelmeye çalış.. 

Sevgiler.. :*

01/16/2012 09:41:00

Lütfen moralini bozmamaya çalış. Allahın izniyle saglikla kavuşuruz inşallah bebislerimize. Bol bol su icmeye gayret et. Birde yumurtayı ihmal etme. İyi haberlerini bekliyoruz.

01/16/2012 09:42:00

Günaydın herkese

C.tesi günü kuzenimin bebişi doğdu.  Doğumhanenin kapısından biraz gösterip götürdüler hemen sonra odaya çıkınca gördüm. Görünce bi acayip oldum yaa :)  Ama maşallah çok tatlıydı 3900 doğdu 52 cm ve masmavi gözleri :)) Dedim kesin manken olur bu kız :)))) 
Fatmacım sen de moralini yüksek tutmaya çalış hayırlısıyla bi problem olmadan kucağğına alırsın oğlunu inşallah. Doktorunu dinle yorma kendini bırak kalsın ev işleri... Kendine ve bebişe dikkat et... 

01/16/2012 09:46:00

teşekkür ederim kızlar, bazen boluyorum mızıldanıyorum bazen herşey yolunda olacak diyorum işte klasik hamiş delilikleri, zaten yer arıyoruz takmaya :))

Özlem evet yumurta amniyon sıvısı içinde çok önemliymiş ablam tutturdu 2 tane ye günde kilo alırsan al verirsin diyor ki kilo şu anda umurumda bile değil sabah yedim bir tane daha yemeyi düşünüyorum bakalım çok dikkat ediyorum 3 hafta sonra kontrolüm var ne diyecek dr gönlümü hep ferah tutmaya güzel şeyler düşünmeye çalışıyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...