YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/16/2012 11:54:00

Merhaba kızlar:)))
Fatma ne olur moralini bozma, herşey yoluna girecek... Ayşegül sana da geçmiş olsun, iyi bak kendine. Zeynep ailenize katılan yeni bebek hayırlı olsun, analı babalı büyüsün, allah iyi insanlarla karşılaştırsın onu hayatı boyunca... En çok bu duayı seviyorum artık, yeni doğanlar için mutlaka telaffuz ederim, iyi insanla karşılaşmak giderek zorlaşıyor mu ne:(((

Birazdan 11-14 testine gidiyoruz:)) Akşam yeniden yazarım. Sadece bebeğimi uzun uzun göreceğimi düşünüyorum şu an, sonuçlara tanılara takılmıyorum ama yine de bizim için dua edin... Kendinize iyi bakın, sevgiler...

01/16/2012 12:07:00

Hanımlar hepinize merhaba... Aslında yoğun bir gün bir göz ayatım gideyim diye girdim ama Fatmanın sıkıntısını okuyunca yazmadan edemedim...

Fatmacım öncelikle çok çok geçmiş olsun eminim en kısa zamanda herşey yoluna girecek ve sen bebeğini sağlıklı sıhhatli şekilde kuacağına alacaksın... Senin yaşadıklarını benim bir komşum yaşadı ve çok şükür sıkıntısız şekilde bebeğini aldı kuacağına .. sen iyi beslen, iyi dinlen ve iyi düşün :))) herşeyin başı moral

Sen iyi ol ki bebeğinde iyi olsun :)) önce ondan bekleme iyi olmasını... Kilo falan filan hepsi boş önemli olan sağlığınız. Güzel Allahım herkesten beklediğimiz gibi senden de güzel haberler almamızı nasip etsin. Bebeğinede sanada sağlık versin.

Necla sizede geçmiş olsun. Kızın umarım en kısa zamanda iyileşir ve yapılan kontrollerin hepsi güzel çıkar.

Hanımlar hepinize iyi haftalar diliyorum başlangıçta... Hasta olanlarada şifa elbette. Allah hepimize sağ salim, sağlıklı sıhhatli şekilde kucağımıza almayı nasip etsin ve tabi en önemlisi zamanında almayı nasip etsin. İşlerimi toparlayıp aranıza katılacağım ama şimdilik bu kadar :))

01/16/2012 12:08:00

Neclacım çok geçmiş olsun umarım Asudenin yoktur bişeyi. Bir an önce eeg sini çektirmeye bak yine de. Neden epilepsiden şüphelendiler baygınlık falan geçirdi mi? 

cumcum teşekkür ederim güzel dileklerin iiçin :) İnşallah güzel haberler getirirsin testten sonra :)))

01/16/2012 12:24:00

Teşekkürler cumcum :) Seninde güzel haberlerini bekliyoruzzz :)

Akşama benim de kontrolüm var yine görücem minnoşumu yuppieeeee :D

Necla eşin neden koparıyor seni burdan :( açma arayı fazla :)

01/16/2012 13:11:00

geçmiş olsun necla, umarım kızının önemli bir şeyi yoktur.

01/16/2012 13:11:00

Merhaba herkeseee...
Benim için de yoğun ve kötü birgün, inanın ağlaya ağlaya hasta bakıyorum, ben baktığım hastalardan daha hastayım çünkü :( sadece öksürüyordum 1 haftadır, şimdi kırgınlık halsizlik hafif ateş de eklendi, iyice kaptım şifayı, artık ilaç kullanıcam herhalde...
FATMACIM, sakın üzme kendini, sen iyi olursan bebeğin de iyi olur, drunu dinle sözünden çıkma, bol sıvı, bol protein, bol dinlenme, bir de günde 6x1 nurtile moral için :))
NECLA, nedir senin bu eşinin nurtiyle alıp veremediği, kaçamak yap arada çaktırmadan, olmuyor böyle ayrı gayrı :) Asude için epilepsi şüphesi demişsin, nerden çıktı ne alaka, başka bir şikayetimi var?
AYŞEGÜL, sana da geçmiş olsun canım...
Herkese birşeyler yazmak istiyorum ama hem vaktim yok hem de toparlayamadım kafayı, kazan gibi mübarek :) hepinizi severim öperim anneler, akşama buralarda olun... :))

01/16/2012 13:13:00

özdekaaaaa... sana da geçmiş olsun:( rapor alsan da dinlensen biraz olmaz mı? başka türlü geçmez hem başkalarına da geçirirsin. tekrar geçmiş olsun.

01/16/2012 14:04:00

Cümleten Merhabaaaa :)))

Özlemcim geçmiş olsun...Baya baya ilerlemiş sen grip olayın :(( ama dgireniz haklı. Dinlenmeden geçmiyor bu meret ... Benim eşimde de var hafif banada geçecek diye ödüm kopuyo valla :)) Hasta olan arkadaşlar hepinize söylüyorum  imkanınız varsa birkaç gün evde istirahat edinnnnnnn... Benim bile hasta olmadığım  halde evde yatasım var ama olmuyooo :))))))))))

cumcum seninde güzel haberlerini bekliyoruz.
Kimlerin yazdıklarını kaçırdım bilmiyorum ama Ayşegülcüm habire habire görücem minnoşumu diyince canımız çekiyo bilesin.

Neclanın söylediği sapık olayını bende tesadüfen okudum geçen sitede. Sanal ortam dikkat gerektiriyor aslında ama kimi zamanda karşındakini kendin gibi iyi niyetli sanıyosun... Allah herkesi kötü niyetli insanlardan korusun inşallah...  Amin

01/16/2012 14:49:00

Nejla' cım eeg yi ihmal etme :( çok zor biliyorum, kardeşim uyku polikliniğinde çalışıyordu, anlatır hep zorluğunu ama 1 gececik dayanma ihtimali varsa dicemmmmmmm ufaklıklarda çok zor... 

yetişkinlere ilaç veriyorlar uyku için ama ufaklıklarda oda yok.. İnşallah canım korkulduğu gibi birşey değildir, sağlıhı sıhhati yerindedir :) 

Neşee nerelrdesin sen hoşgeldin :) nispet yapar gibi oluyorum dimi tamam demicem minnoşumu görcem diye :D 

01/16/2012 15:02:00

Aman nerelerde olucam iş işte... Bugün yoğun ve stresli bi gün yine :)) yeni yeni sakinleşmeye başladı

Aman demicem tamam demişsin ama benim içim elvermedi yine... Söyle söyle yine rahatına bak sen... Ben cumartesi gördüğümden bişi anlamadım valla. Bi dahakide 1 ay sonra geçer mii hemencecik acabaaa

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...