YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/16/2012 15:06:00

:)) Bende 1 hafta işe gelmeyince, sabahtan beri yığıldı işler önüme... evdende yapıyordum güyaa :(

Senin 1 ayda gecer gecer , geçmicek gibi duruyo ama ayy zaman su gibi akıyo be yaa :( 

Biraz önce bebek çantamızla, hastane setimiz ve zıbın setimiz geldii :) Çok şirinn :)

01/16/2012 15:09:00

amannnn hadi güle güle, güzel günlerde kullanın... bende Bursaya gitmeyi bekliyorum alışveriş için... :))) zaman çabuk geçseeee ... İzne ayrılsammmm.... Bursaya gitsem....Tadını çıkara çıkara alışveriş yapsammm... Sonra bebiş gelseee.... :))))))))) çok mu şey istedim ki

01/16/2012 15:21:00

az kaldı az kaldıııı, hepsi olcak ayyyy bu dediklerini dediğim günleri hatırlıyorummm :D

zaman geçsee, alılverişimizi yapsakk, bebik gelsee falan.. bebik geliyo az kaldı :D şaka gibi yaaaa... şimdi doğum tedirginliği kapladı beni :) Tadını çıkarın anacım her anınızın..

Benim minik uyutmuyoda beni artık, sık sık wc ziyaretleri, sola yatmaktan uyuştum, sağa dönüyorum hanfendi başlıyo içerde tepinmeye, hadiiiii tekrardan sol... 

bol bol uyu derlerdi de inanmazdım :D uyuyun bak bol bol :))))

01/16/2012 15:29:00

:)))))))))))))) aman bizde ne fenayız yaa...

Hem olsunlar diye uğraşırız :D hemde daha karnımızdayken sıkıntılarından dert yanarız :))) Aman Allah kimseye acısını yokluğunu göstermesin... Benim pıtpıt çı etkilemiyo uykumuda benim belimde belimin hemen alt kısmında ağrılar var bir süredir. Oturduğum zaman doğrulmak dert oluyo bazen... oflaya oflaya... ayy ayyy ayy diye diye doğruluyorum. Aynı dert yatarkende oluyo dönmeye çalışırkende... Sende de olmuşmuydu Ayşegül bu tip ağrı. Cumartesi doktora söyledim karnımın büyümesi ile öndeki ağırlıktan falan gibi konuştu. Yeni doktor ya bu gittiğim adapte olamadım tam. Kötü bişi olsaydı söylerdi herhal ..

01/16/2012 15:35:00

benim de oluyordu ama bahsettiğin gibi rahatsız edici değil. Benim ağrım ciğerimin sağ alt köşesinde oluyor, nitekim hala geçmedi. illet bir kas ağrısı.. ufaklık büyüdükce ağrı da şiddetini arttırıyor ama ilk zamanlardaki o şiddetli ağrım kalmadı. bir zamanlar deliriyordum resmen.. 

Hergün sıcak suya gir, acaip rahatlatıyor ;) şöle bi 5-10dk falan dursan altında yetiyor ;) Muhakkak kötü birşey olsa söyler, ennnnn iyi de sıcak su geliyor bu ağrılara ;)

01/16/2012 15:56:00

denerim olmazsa... elimde olsa hergün ağrı kesici almak iyi gelecek. Heleki düzgün oturmadıysam kalkarken daha fena ağrı yapıyor. Ama sabit dururken bişi yok :) benim korkum zaman ilerledikçe bu ağrılar artarmı... Artarsa da bakarız artık duruma göre.. Bak pıtpıt başladı yineeeeee bizim küçük bey :()))))))))))))))))

01/16/2012 15:57:00

Karnının sekli değişiyor mü nese?

01/16/2012 16:00:00

yok özlem  nerdeeee... tekmeler sağlamlaşmadı bile :))))))))) geçen gün diyodum daha şöyle sağla bi tepik yemedim diye :)))))))))))))

yoksa senin değişiyormuuuuu

Tekrar merhabaa, teşekkürler herkese...Ya rapor almak kolay da iş ortamı işte, sorumlu olduğum hastalarım var şimdi ben rapor alırsam diğer arkadaşların yoğunluğu artar laf ederler diye erteliyorum inşallah gerek kalmaz...
Az önce dayanamayıp usg yaptırdım kızım nasıl diye, en azından kilosunu öğrendim, 980 gr. kafası yukarda poposu aşağıda oturuyormuş kendisi :)
Necla canım geçmiş olsun tekrar, absans gibi tarif ediyorsun gerçekten ama eeg şart, aklında soru işareti kalmasın. bir gece önceden gece uykusuz bırak, bir de doktoruna söylersen sana ilaç yazar uyutmak için, suya meyve suyuna falan katıp verebilirsin, sor ama dra mutlaka...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...