YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

11/28/2011 14:50:00

aaa ne utandım canım yaa, resmen yüzüm kızardı :) sizin gibi tazelerin birde eylem gibi modellerin yanında lafım bile olmaz, çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır deyip konuyu noktalıyorum :)))

11/28/2011 14:53:00

Ay bako konuyu da atlamışım bence kıskanmakta çok ama çoook haklısın canım, diğer türlüağlasa daha zor ama şimdi hamişlikte var tabi kayınvalide, baba, anneanne farrketmez hepsi en çok seni svsin istiyorsun :))

bende onu diyorum işte çocuklarından çalmadan para kazanabiliyorsan süper ;))) yoksa işte yorul gel evde yorul çocuğunla yarım saat oynayacak halin olmasın eşinle ikiçift laf edemeden uyya kal (mecburolmadıkça) bana uymaz :D

11/28/2011 14:55:00

Necla yüzüne krem sürmek te inan vakit ve güç işi halin olacak vaktin olacak herşeyden önemlisi enerjin olacakta anca öyle, sen hangi birini yapacaksın ki, ben dua ettim sana eşinin işi düzelecek sen evde oturacaksın ;) sonra büyüdüklerinde canın ne isterse onu yaparsın ;))

11/28/2011 15:01:00

toplanıp şirket kuralım kızlar, evlere işyerlerine yemek yapılır, boncuk işi alınır, ütü:5 parça 3 lira, çocuk bakılır, hiperaktif teşhisi konanlar çifte tarife, vs.
  çok düşündüm evden ne iş yapsam diye abime yalvardım bana web sitesi yaptı, onu çökerttim 2 ayda yenisini yaptı şimdi daha dikkatliyim.göööya işler büyüyüp reklam falan alacağımda cart curt.b,r ben okuyorum yazdığımı bide bugün siz okudunuz.oturun anam yemek yapın, çocuk bakın, kuaföre falan gidin ne işi yaaa..fatmacım sağol hayatım bende daha neler varda dökülemiyorumm, hahhaa, okuma bilmeyen kaynananın okuyacağı falan tutar anlarsın yaaa.eşimde sıkı takipçim bu arada..

11/28/2011 15:04:00

takip ettiğine eminim işin en güzel tarafı da bu, peki bugünkü yazına yorum yapmadı mı muhteşem özetlemişsin insan biraz feyz alır toparlanır ama dimi, ben çok eğlendim okurken, anlatımın çok sürükleyiici ve eğlenceli sen devam et ben okurum ;))

bu arada aşure yapalım yaaaa

11/28/2011 15:19:00

nereye kayboldunuz???????

11/28/2011 15:26:00

facebookta paylaşmadım daha o yüzden okumamıstır, orada önce ortağı görür eşime söyler hemen acar okur, akşam bi güzel hesap sorar, aşurayi yapacağım hayatım ciddimisin gelecekmisin gelmezsende sana 3-4 kase ayırırım taze taze getiririm haber veririm sana bu hafta herhalde yaparım.pişer pişmez yeriz taze taze..ooohh..

11/28/2011 15:28:00

aşura yapmak mı? ben bi gün aşure yaparsam oldum demektir o kadar yani:))))
Eylem bende site işini büyütüyorum eşim özel alan aldı sağolsun yakında geçiş yapacağım tabi yeni bir isimle artık kızımın delisi olamayacağım tabi:)

11/28/2011 15:28:00

ya gelmesine gelicem de  saatleri tutturamıyoruz ki, madem eşin geç gidiyor bir zahmet bana bıraksın seni :D

11/28/2011 15:38:00

keşke benim de bir pembe kutucuğum olsaydı:))
aşure zor bir durum değil sadece işi çok :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...