YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/17/2012 06:56:00

Herkese günaydınlaaar :) 

Özlemcim yaa güreşi 1 aylık hamileyken yapıyodum yalan değil :D :D :D ufak pilates toplarıyla yapılan bacak sıkma egzersizleri sırasında incittim, 50 bitti 60... 60 bitti 70 derken abarttım sanırsam :))) ama o egzersizlerde normal doğum için şart :) Naaağğğpimm :P

Bu arada Neşe, ah Neşeee! :) göremedim kızımı iştee :'( elini yüzüne bi koydu velet, çekmedi.. :))

01/17/2012 06:59:00

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ciddimisin ? kıyamam valla bişi demicem artık :D SUSTUM :)))))))))))))

01/17/2012 07:05:00

:)))))))) çok ciddiyim valla. göstermedi yüzünü :)))) neyse ki Cuma günü gitmişim :D ama çok güldüm yaaa, dedm bu kadar olur yanii :D 

susma susma, bizim kız nazlı :)))

01/17/2012 07:07:00

:))) kıyamam sana nazarım değdi :((

neyse valla bundan sonra her seferinde görürsün inşallahhhhhhhhh...

01/17/2012 07:23:00

Günaydın herkese 

Ayşegül yoksa senin kız yüz görümlüğü mü istiyor :))) Ama neyse daha yeni görmüşsün zaten :)

01/17/2012 07:25:00

:D işalla maşalla.  Ama şaka bir yana şöyle bir gerçek var, genelde mi böyle oluyor bilmiyorm, benim minnoşun sağ eli hep anlında, yüzünde, ağzında falan :) Dün Dr. doğunca da böyle tutar muhtemelen dedi :)))) 

Artık kontrollerimiz sıklaştı, 30unda NST bağlanacak :)

Günaydınlar Zeynep' cim :) Valla benim kız bi triplerde bi havalarda noluyo anlamadım :P 

01/17/2012 07:55:00

günaydın güzel hamişler...sizi takip ediyorum ama yazamıordum...nasılsınız?

biz iyiyiz..bende meraktayım 3 haftadır görmedim acaba napıor içerde...bu kontrolleri hiç değilse 15 günde yapsalar yahu:)

01/17/2012 08:18:00

:))) bu kontrollerin sık sık yapılması sanırım herkes tarafından istenen bir durum :))) olay evlere usg alma isteğine kadar gidiyo işte :))))))))))  delimiyiz neyiz

01/17/2012 08:23:00

hahhaaahahha:)))

valla ben deliyim sanırım...bende hareketlerini hissetmeye başlasam biraz daha sabırlı olurum sanki...bakalım haftaya gitcez İnşallah..belkim cinsiyetini bilem görürüz :)

01/17/2012 08:30:00

hadi bakalım inşallah... Benim küçük beye benzemesin :)) 18 hafta net şekilde görebildik cinsiyetini... ilk doktor 12 haftada erkek gibi ama belli olmaz biraz daha bekleyelim demişti. Genelde .... gibi dediklerinde çıkıyo biliyolar derlerdi ama şöyle rahat rahat göremeyince hiç emin konuşamadı doktor cinsiyet konusunda :)) 1 er hafta arayla gdiyodum belki bu kez gösterir diye :)) çok uğraştırdı

bizimki Ayşegülün kızından daha nazlıı gibi :)))))))))) Ay Ayşegül sen eli hep yüzünde bi havalar diyince aklıma geldi. Bizimkide bi ara baya keyfine düşkün diye adı çıkıcaktı hastanede artık :)))))) doktor sanki uzanmış elinde bi nargilesi eksik bu bebişin pek keyfine düşkün diyip duruyodu ama pozlar falan dediğin gibi el alnında   - ııh   der gibi :))))))))))))))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...