YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/17/2012 07:29:00

açıkçası bende fırlama düşünüyorum :)))))))))))) kardeşime dedim zaten vericem senin yanına bildiğin herşeyi öğret dedim :))))))))))))) fırlamadır ama ahlaklıdır çok şükür... sporcudur da e daha ne olsun....  ama ilerde benim kızım  olursa o zaman ben derim sana oğlunu uzak tut kızımdan diye :)))))))))  

01/17/2012 07:40:00

Birazcık zaman geçince tüm zorlukları bir kenara bırakıp hem bebiş kokusu özlendiğinden hemde ilk çocuk yanlız olmasın kardeşi desteği olsun hayatta diye 2.bebiş düşünülüyor...

kızımdan sonra 2 bebek cok uzak gelmişti...ama çok şükür 2.yolda...Allahım sağlıkla kavuşmayı nasip etsin İnşallah hepimize...

01/17/2012 07:40:00

aranıza gitmiş alakasız konu yazmış gibi olmuşum:)))

ne bileyim bende katılayım sohbete istedim...

01/17/2012 07:45:00

:)))))) oooo temem o zaman senin paşa tam fırlama olacak desene,dayı güzel eğitir onu. Benim kardeşim de şimdiden kızıma öğreteceği firlamalıkların derdinde :D Yakın çevrem de Elmayra gibi bişey olacağını söylüyor :))) hayvanları çok seviyorum da, severkende vahşileşiyorum bazen :D 

Tamam, benim 2. de olacak olursa ve erkek olursa dersin, anlaştık :)))))

aysenaz, ben 2. için daha cesaret edemiyorum aslında. istemiyorum da değil, aksine istiyorum :D 1. nin doğumuna göre değerlendiriciğim :P 2 kardeş olmak en güzeli.. 
Amin inşallah :)

01/17/2012 07:55:00

valla sizi bilmem ama ben şimdiden 2. yi düşünüyorum :)))))))))))))))  yarın öbürgün fikrim değişir - değişmez bilemem ama tek çocuk olsun istemem ... Allah sağlık sıhhat versinde 2. lerinde zamanı gelir elbet :))

01/17/2012 07:58:00

Hadi hayırlısı bakalımmmmm :) Allah gönlümüze göre versin, sağlıklı sıhhatli ve zamanında :)

01/17/2012 08:11:00

Ben hep bir tane yeter diyordum. Çevremdekiler de kardeş iyidir falan diyordu. İkiz olunca eşim de bu da sana kapak oldu gördün mü bir taneyi dedi :)))) 

01/17/2012 08:17:00

:)))))))))))))))))))))))  zaten bişeyi çok istemicen demişler ya boşuna dememişler... Ben kız istiyodum erkek oldu... Zeynepcim senin kide o hesap :)))))  sen en azından ilkinde ikiz olunca sonrasına bakarsın ya bizim ikinciler ikiz olursa işte asıl olay o zaman olur :))))))))))

01/17/2012 08:18:00

bende erkek istiyodum ama kiz oldu)))

01/17/2012 08:20:00

benim bir komşum var burda. 3 tane oğlu vardı seviyormuş çocuğu yapmış :))) geçen kış kazara hamile kaldığını öğreniyor ve sonra bi bakıyor ikizzzzz suan 5 çocuk oldu :))))))))))  hep avutmaya çalıştık aman bak ikizlerden biri kız ... kızın kıymetli olur 4 erkek arasında.. yok ilerde bayramda seyranda sofraya oturuldumu ne güzel kalabalık olursunuz falan diye ama insan onun yerine kendini koyunca  HUNİ geliyor direk aklına :)))))))))))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...