YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/17/2012 10:23:00

Evet ben ikiz olma ihtimalini hiç hesaba katmamıştım :)) ama ikiz olduğunu öğrenince de kısa bir şok sonrasında sevinmiştim :) 

Gerçekten de sizin ikinciler ikiz olursa baya bir şenlik olur sizin evde :))))
Benim kız ya da erkek olsun diye bir tercihim yoktu. İkiz olduğunu öğrenince sadece br kız bir erkek olursa ikisini de yaşamış oluruz diye düşünmüştüm. Ama ikisi de kız oldu hayırlısı olsun dedik :) İki kızın da tadı başka olur galiba :))) 

01/17/2012 10:28:00

Hahahahaha huni mi :))) 5 çocukla huninin yanına birde direksiyon hediye ediyorlarmış :)))

01/17/2012 10:30:00

:))))))))))))))))))))))))))) alemsin ederler etmezler miiii

01/17/2012 11:06:00

selamlar kızlar..nasılsınız bakalım.şehirdışından misafirim var şöööle bi yoklayayaım dedim. amanın bende 5 çocuk isterim yanına 3 de bakıcı isterim ama.şubatta 35 olacağım.sizce beş çocuk yapabilirmiyim?

01/17/2012 11:08:00

bu araad dün harika kar yağısının ardından çekmecede enfes bir manzara olustu.seyrediyorum.

01/17/2012 11:21:00

Hoşgeldin Eylem... 

İstedikten sonra yaparsın tabii. Artık insanlar 60 ında bile çocuk yapıyor :P 
Burada da çok güzel kar yağdı. Hala ara ara yağıyor. Özlemişim kar görmeyi :)))

01/17/2012 11:30:00

Herkese Merhaba:))

Neşecim gÜzel dileklerin için tsk ederim.

Bu arada benim ismim 'Yonca'. Yonca diyebilirsiniz kızlar. Cumcum kedimizin adı:) Bu sitede aktif yazışırmıyım bilemediğim için öyle isim almıştım. Şimdi herkes cumcum- cumcum diyince komik oluyor:))) Ayrıca çok memnunum gruptan insan gerçekten güç alıyor. Kocama benim birsürü hamile arkadaşım varrrrrr diye şımarıyorum. O da arada napıyo senin hamileler iyiler mi diyor. Başka forumlara da bakmıştım daha önce ama ordaki sohbetleri biraz tuhaf buldum doğrusu... Belki de keramet nurturia 2012 annelerindedeir, ne dersiniz?  

01/17/2012 11:38:00

merhaba yonca...benimde adım hülya...ayşenaz kızımın adı...bende benimle aynı zamanda bir hamiş bulduğuma cok seviniorum..

nasıl geçiyor senin...

01/17/2012 11:47:00

hoş gelmiş yeni hamişlerrr.  bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim. kızlar markafonide çok güzel objeler gördüm. anne bebek hamile. 2 çocuklu anne bibloları bayıldımmm:))

01/17/2012 11:50:00

Hülyacım bende çok seviniyorum...:))) İnşallah bütün macera boyunca birlikte olucaz...  Nasıl geçiyorrrr..... Valla biraz endişeli biraz mutlu ikisi yanyana galiba... Onun dışında geceleri biraz zor uyuyorum sıkça tuvalete kalkıyorum. Çok sıvı tüketiyorum ki normalde bu ölçüde değildir... Çılgınca ve her an ayran içebilirim:))) Hafiften kasıklarımda ağrılar var. Karnımda da oluyor gerginlikle beraber ama hiçbiri çok şiddetli değil. Mide bulantım azaldı ama bu sabah biraz coştu. Cildim kuruyor artık sağlam bi nemlendirici olayına girmek lazım diye düşünüyorum... Çatlaklar yolda olabilir... Babamız şahane bir baba adayı, çok dikkatli, çok yardımcı... Mide bulantıları döneminde neredeyse hiç yemek yapmadım. Şimdilik durum bu:))) Sen ne haldesin?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...