YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/18/2012 09:20:00

merhaba güzel anneler...hasta hamişlere çok geçmiş olsun...Allahım acil şifalar versin..hem hamişlik hem hastalık çok zor...bence her hamile anne ara ara rapor alıp evde dinlenmeli...iş yeri şartlarında zor geçiyor....

banukayal...ben arzum kulaktan ve alından ölçeri yeni aldım...memnunum 1 ay kadar oldu.kızımda kullanıyorum iyi bir tarafıda konuşması..gece karanlıkta rahatlıkla öğreniyorum kaç olduğunu...

daha önce de actiwave diye bir markanınkini kullandım ondan da memnundum ama taki kızım yıkamaya kalkana kadar...hala çalışıor ama göstergesi silik olduğundan arzum aldım..fiyatıda uygun...

01/18/2012 09:28:00

Valla Banu' cum sorma, az kaldı doğuma ve zaman çok hızlı geçiyor :) 

Dün gecelik - pijama takımımı aldım yıkadım, ufaklığın eşyalarını ütüleyip çantaya koyucam falan.. onlar hazır olsun :D Bugün de aldığım diğer ürünler gelicek.. Yalnız kulaktan ateş ölçer almadım ya, onun yerine chicco' nun digital ateş ölçerini aldım :/ Kulaktan ölçenleri hiç düşünmemiştimmm :/ 

Yatak' ta, odayı aldığımız firmanın özel üretimi... Bebek yatakları için olması gereken tüm sertifikaları var, direk yerinde de baktık inceledik aldık :) 

Kulaktan ateş ölçere takıldım şimdi yaw, ondan da alalım bari :)) 

01/18/2012 09:34:00

Banucum konuya direk dalıyorum yatak odamız mothercare bizim yatağımızı da oradan 2 yaşa kadar özel olanlardan aldık memnunum ama başka da bilmediğim için yorum yapamıyorum,

ateş ölçer kesinlile ama KESİNLİKLE  braun alın derim ;)

http://www.teknosa.com/kategori/kisisel_bakim/ates_olcer/927/120250007/braun_irt_4520_thermo_scan_ates_olcer

sonra tekrar tekrar alıp aynı paraya getirisiniz ki ateşölçer çok önemli olmazsa olmazlardan,

Aycii kulanktan ölçmek çok pratik.

01/18/2012 09:34:00

Ayyyy yaa alışveriş için sabırsızlanıyorummmmmm.... Almadığım gibi araştırmıyorum da :)))) sadece mağaların önünden geçerken söyle bi göz gezdiriyorum :))))

01/18/2012 09:39:00

açıkçası maddi anlamda neye gücü yetiyorsa insanın onu alıyor. mothercare pahalı benim için ateş ölçer de braun pahalı. elbette gönül istiyor bebeklerimiz için en iyisini alalım diye ama maalesef gücümüz anca buna yetiyor. yatağı bile çoookkk sonraya bıraktık biz.

01/18/2012 09:41:00

Tamam o halde, birde kulaktan ateş ölçer alınıyor, tüh baştan düşünseydim verirdim onun siparişini de :( 

Neyse geç sayılmaz, daha vakit var :))

01/18/2012 09:44:00

Ayşegül alemsin :)))))))))))))))) bende bi sorun var sanırım :)))))))))))))

01/18/2012 09:46:00

neyse siz alın en kullanışlı , rahat olanları öğreneyim araştırma safhasını halletmiş olayım :D:D:D

01/18/2012 09:47:00

:))) Neden sorun olsun yahu, acele etme hiç bişey için, araştırmaları yapabilrisin ama bak :D  

7. aya geldiğinde başlarsın işte sende ;) 

01/18/2012 09:48:00

bende actiwave diye bir markanın ateş ölçeri vardı..şimdi de arzum aldım..abimlerde braun var...aynı anda ölçtüğümüz denediğimiz olmuştur...inanın bendekilerin fazlası var eksiği yok...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...