YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/18/2012 09:48:00

bende actiwave diye bir markanın ateş ölçeri vardı..şimdi de arzum aldım..abimlerde braun var...aynı anda ölçtüğümüz denediğimiz olmuştur...inanın bendekilerin fazlası var eksiği yok...

01/18/2012 09:48:00

Kızlar çok teşekkürler. Ayşegülcüm ne güzel telaşlar bunlar dimi :) Bende kızımın eşyalarını yıkayıp hazırlayacağım günleri iple çekiyorum. Bence kesin kulaktan ölçer al, ateşini sağlıklı bir şekilde ölçmek çok önemli.

Fatmacım Braun'u biliyorum ama çok pahalı belki Arzum'u kullananlar varsa ve memnunlarsa alternatif olabilir diye düşündüm. 

Digital ölçerlerin çok güvenilir olmadığını öğrendim. O yüzden kulaktan ölçer in iyisi ne ise durumları biraz zorlayıp alacağım sanırım :(( Dgireniz sende haklısın, bebek başlı başlına bir masraf o yüzden alternatifleri arıyorum bende. Çok teşekkürler.

01/18/2012 09:51:00

Oooooooooy oy :D Derinnnnnnn bir iç çekerektennnnn acaba daha unuttuğumuz önemli detaylar var mı ki diye düşünüyorum :))) 

Hemen hemen girdiğim her dükkanda o kadar çok öğüt dinliyorum ki, kafam kazan oluyor yahu :) Dün artık pijama gecelik alışverişinde sinirden gülme krizine girdim :D

01/18/2012 09:56:00

:)) Ayşegülcüm aynen öyle, bende başta deli gibi araştırıyordum herşeyi, sürekli okumam lazım deyip duruyordum ama baktım ki olmuyor boğuluyorum ve hatta korkmaya başlıyorum akışına bıraktım. Zaten bebişler annelerine ne yapmaları gerektiğini öğretiyorlarmış. Her bebeğin huyu suyu farklı oluyor. Başkasına göre yapılması gereken birşey senin bebeğine uymuyor - muş daha doğrusu :) Tecrübeli birkaç arakadaşımdan dinlediklerim bunlar. O yüzden bende temel şeyleri bilmem gerektiğinin dışında bebeğimi tanıyarak yapmam gerekenleri öğreneceğim. Allah hepimize kolaylık versin...

01/18/2012 09:58:00

liste yapmak lazım anlaşılan atlamamak için...
ama anlaşılan uzunnnnnnn bi listee oluyor :) büyük eşyalar belli ama bu küçük detaylar son zamanlara bırakıldığında aynı dönemde maddi olarak baya yük binecek ama şimdiden alıp koymakta içime sinmiyor :S

01/18/2012 09:59:00

Aynen öyle Banu' cum, ilk bebiklerimizin acemiliğini yaşıyoruz :D E olacak o kadar napalım. Her ağzdan farklı bir ses çıkınca karman çorman olmamak elde değil. 

Amin, Allah hepimize kolaylık versin :) 

01/18/2012 10:06:00

Şimdi şöyle bi düşündümdeeee  ooffffffffffffffffffffffffffffff.... alışveriş hem keyifli hemde yorucu olacak

01/18/2012 10:13:00

Necala 32. hafta sonrası nasıl ???? ben izne çıkınca yapmayı düşünüyorum Suan hiç birşey almadım sadece gelen 2 tane hastane çıkış seti denen setlerden hediye geldi. :))))))) Başkada bişey almadım

01/18/2012 10:19:00

benim bi kac eksigim var)) hastane icin buyuk bi çanta almam lazim)) terlik alcam) sonra ped almadim,gogus pedi kaldi, bebek bezi, bence eksiklerim bu kadar))

01/18/2012 10:22:00

Necla'ya katılıyorum. Ben şimdiden biraz fazla dolanınca yoruluyorum ve belim ağrıyor. Bu nedenle şimdiye kadar ihtiyaçlarını yavaş yavaş araştırarak aldım. Listeden aldıkça sildim. Böyle olunca bilinçli alışveriş yapıyorsunuz. Birçok liste araştırdım ve en gerekli olanların listesini kendim çıkardım. Şimdi kalanları ise iki kere de alacağım. Mart başına kadar odası dahil herşeyini bitirmiş olmak istiyorum. Çünkü allah korusun heran herşey olabilir. Kızımı hazır bir şekilde beklemek istiyorum allahım nasip ederse.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...