YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/18/2012 16:16:00

o da bi dert)) ne pişirsem ne pişirsem diye düşünmeyi hic sevmiyom ya)))

01/18/2012 16:19:00

ay evde bunalınca yemek kitaplarını karıştırırdım vaktim ve malzemem uyduğu şekilde hazırlardım... Şimdi bide hamilelikten sanırım en işkence olayım oldu su yemek yapma meselesi :((( cidden bi sihirli değnek olsaaaaa

en azından listeyi ve malzemeleri hazırlayan bir değnek bile kabulum :)))

Aysel bu arada gönderdiğin blog sahibi hemşerim çıktı :D sende annemin adaşııı :)))))

01/18/2012 16:24:00

millet dağılır tabi... herkescikler girdi mutfağına yemek hazırlıyooo :)))))))))))))) yemeği hazır olanlardan rica etsek de birer tabak yaaa :)))fazlasına gerek yok biz iki kişi çok yiyen birileri değiliz zaten

bak meselaa Antepin mutfağı güzeldir dimi Özlem :))))

bu arada yazdıklarımı göndermekte zorlanıyorum. Sayfa sürekli takılıyo 200 küsür sayfa olduğu için midir acep

01/18/2012 16:25:00

nee yemekmi dediniz, ben yemek için kv'ye kaçar şu anda, görüşürüz sonra bacılar, herkese kolay gelsiiin, afiyet olsun :))

01/18/2012 16:27:00

Neşe haklısın çok güzel Antepin mutfağı, bu doğduğum günden beri bana kilo olarak dönüyor, zaten 4,5 kilo doğup hayata 1 kg önde başlamışım ;) Beklerim buralara yolunuz düşerse... :)

01/18/2012 16:29:00

Evet ya bizde çok yemeyiz 2 tabacıkta bize gönderin :))) Neyse bende eve kaçar kızlar. Mutlu akşamlaaaaar :) Afiyetler olsun şimdidennnn :)

01/18/2012 16:35:00

Evet hanımlar bende kaçtım bile hava feci soğuk valla

Hepinize iyi akşamlar biz gurbetlerde kiMsesizz siz kendi memleketlerinizde kv yemekleri ile ah ahhhh :)))

01/18/2012 16:36:00

Nejla ya saol valla is kalmamış sende :)))

01/19/2012 06:42:00

Günaydın güzel anneler :) Ne güzel muhabbetler yapılmış yine :) Özlemcim çoookk geçmiş olsun biran önce sağlığına kavuşursun inşallah. Fatmacım yaa umarım bıdığınla ilgili sorun bir dahaki kontrolünde düzelmiş olur. Benim de tansiyon riski çıktığında bebeğin gelişimi ile ilgili çok endişelenmiştim. Takma kafana denilse de olmuyor işte, can sonuçta. Umarım hepimizin bu güzel hevesleri bu güzel telaşları kursağında kalmaz ve bebeklerimizi sağlıkla elimize alırız. 

Bu arada benim tacım pembeeeee :) Kızımın hastane çıkışı pembe ve beyaz ağırlıklı o yüzden kızımla takım olmak için pembe aldım :) Allah kısmet ederse bende doğum fotoğrafçısı istiyorum. Evet fiyatları biraz pahalı ama bir daha yakalayamayacağınız anları yakalıyor ve çekiyorlar.  Durumlar elverirse istiyorum inşallah. 

Hepinize sevgiler, umarım sorunsuz ve güzel birgün geçirirsiniz....

01/19/2012 07:07:00

http://www.e-bebek.com/arama?page=1&stockunit=1&f_subcategory=atesolcer_ve_termometre&utm_source=ebebek_bulten&utm_medium=mailing&utm_campaign=20120117_ebebek_bulten

Günaydınnnnnnn.... Dün ateş ölçer mevzusu konuşulmuştu... Yukarıdaki adreste azda olsa indirime girmiş.... Birde milupa.com.tr den ben bi ara bişeylere bakarken üye oluştum evime kargoyla bi paket geldi. İçinde bazı numune ve indirim çekleri olan :)))))) eğer bilmeyenleriniz varsa üye olup hamileyim kısmına bilgilerinizi doldurarak sizde sahip olabilirsiniz sanırım :D

Hepimizin günü güzel geçsinnnn

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...