YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/19/2012 07:32:00

Günaydınlaaaar :)

çok uykum vaaar :(((( 

biraz önce de minnoşun ürünleri geldi, onlara daldım :) Benim de milupa paketim geldi, primanın da varmış böyle bir kampanyası, uzun zaman oluyo katılalı, hala ne gelen var ne giden :)))

Haftasonuna bir adım daha yaklaştık :) Güzel bir gün diliyorum hepimizeee.. 

01/19/2012 08:09:00

Günaydınnnn naber Ayşegül'cüm nasılsın ??

01/19/2012 08:21:00

Günaydııınnnnn güzel anneleeeeerrrr:) ya ben çok üşüyorum bugün:(

01/19/2012 08:25:00

İyiyim Neşe' cimmm sen nasılsın? Yamuk yumuk oturuorum bugün :( Sırtımdaki ağrı coştu yine sabah sabah :( 

Günaydınlar dgireniz :) Ya adını unuttumm :( 

01/19/2012 08:30:00

Günaydın Hülya :)) üşüyomusun :))))  hangi şehirdesin bilemem ama burada hava -15 derece :))
bende iyiyim Ayşegül ya nasıl olayım... Buradaki bu ciddi soğuk hava mahvetti beni ... Bugün yine önceki gün gibi keyifsiz hissediyorum bugün... Daha öğlen olmadan akşam olsunda eve gideyim demeye başladım :D

01/19/2012 08:34:00

Aa hülya tamam :)))) uyanamadım ki, isim hatırlayayım :))))

Ya çok dikkat et, soğuklar berbat yaa, sanırım bende yine üşütmekten kaynaklandı sırtımdaki kas ağrısı :( Akşam bi sıcak su torbası tutayım yine.. 

Bu arada sabah kalkarken eşime yalan söledim :D :D :D  Kendimi balon balığı gibi hissediyorum, halsizim kalkamıyorum felan dedim halbuki acaip uykum varduuu :D :D diğer türlü işe geç kaldık diye erkenden kaldırıcak, böylelikle 1 saat daha direndim :D :D 

01/19/2012 08:41:00

hayııırrrr:))))) adım Dilek benim:)) :)))) antalyadayım ben ama burası da çok soğuk gerçekten hani yağmur falan yağsa d yumuşasa diyor insan. bir de hastalıktan yeni kurtuldum tekrar hasta olmaktan korkuyorum. teknik sağolsun pek umursamıyor bizi klimaları doğru düzgün çalıştırmıyor. bir de kapalı bir ofis değil daha açıklık yerdeyim. aslında soğuğun alasına alışığımdır eskişehirliyim aslen ama insan üşüdümü üşüyor işte,.

benim de çok uykum var bugün ya nedense havadan mı ne? soğuk ya sıcacık yatası gelyor insanın:)))

01/19/2012 08:46:00

Ah Neşe Ah Neşe :))))))))))))))))))))))))) 

Hülya yaptık Dileği yaa :)))))))))))))  Dilekçim kusurumuza bakma karışıklık olabiliyo böle işte arada, sabah saatleri malum :D

01/19/2012 08:49:00

:)))))))))))))))))))))))) sustum ben... Ben hiç uyanamamışm :)))) valla soğuk çarptı kızlar ... Dilek kusuruma bakma nolur :)) son derece kendinden emin şekilde Hülya diye daldım :)))))

01/19/2012 08:51:00

Ben bi kahve molası vereyimde ayılayım bari :)))) normalde içmemeye çalışıyorum ama 1 küçük fincandan bişi olmaz :D:D:D:D ayılmak için şart 10-15 dk ya kadar dönerim :)))) ayılmış vaziyette emin olun
çünkü odadan çıkınca o soğuk gayet güzel hissediliyor fabrikanın içinde :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...