YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

11/29/2011 08:40:00

hmmmm sabah sabah ne iç açıcı muhabbetler bunlar.....fareler, halüsilasyonlar, deli kadınlar...anamm..GÜNAYDINNN...eşim ve kızım önce kasaba oradan parka gideceklerdi hala gelmediler ben oturdum bir güzel kahvaltı ettim hayatta yaptığım şey değildir sofraya beraber otururuz ama evdeki huzur hosuma gitti.neclacım gemiş olsun.panik yok geçer canım.adam işe gitsin biraz ütü yapacagım bu hafta temizliğide eşimle yapalım diyorum paramız cebimizde kalsın benimkinin tükkan az iş yapıyor herhalde, az biraz söylenmeye başladı paramız yok diye.buda benden ona bi kıyak olsun .hülya, bahar ı bahar geldiğinde düşünürsün hayatım şimdi bebişine bakıp tadını çıkarsana şu günlerin, olmadı ebn gelirim yanına bebişlerimi alrım, bir evde 4 çocuk allahhhhhh, fatmacım tamam ozaman sana geleceğim ama eşim tanımadığım birine bırakrmı acaba, önce dısarda bulussak, inan daha hiç bahsetmedim sizden eşime

11/29/2011 09:39:00

günaydınnnnnn kızlarrrrrrrrr

beni unuttunuz mu :))))))

işler çok yoğun :( giremedim günlerdir...
yeni sayfa açılmış onu bile yeni gördüm. 
muhabbetler ilerlemiş maşallah. çok okuyamadım gerçi geçmişi ama...
herkezler iyidir umarım . 
bizz iyiyiz. cuma gününü iple çekiyorum dr. kontrolümüz var. cinisyetini öğrenemeyen bi 
ben kaldım galiba :))

11/29/2011 09:54:00

teşekkür ederim canımcım 

inşallah sağlıkla gelsinde........

şu merak süreci... insanı öldürüyor hakikatten :))

ya kızlar ben hiç kilo almadım. karnım da yok gibi. 
ilk 3 ay iştahım hiç yoktu. şimdi yiyorum ama yinede öyle çok çok fazla değil.
bulantılarda geçti ya... bebişle ilgili hiçbir belirti yok gibi.. korkuyorum bişi filan mı oldu diye?
inşallahh herşey yolundadır?? 

11/29/2011 11:33:00

SEVGİLİ ARKADAŞIM MERTALEV:DERHAL GÜNDE 5 ÖĞÜN VE ÖĞÜN ARALARINDA ÇİFT PİDELİ BİRER PORSİYON ADANA YEMEYE BAŞLA...DOĞUMA KADAR BİZLERİN KİLOSUNU YAKALADIN YAKALADIN, YOKSA BİZ KARIŞMAYIZ.

11/29/2011 11:34:00

KIZI UYUTTUM YEMEĞİMİ PİŞİRDİM, DÜNDE Bİ SÜPÜRGE YAPMIŞTIM EEE BU GÜN PC BAŞINA ÇAKILABİLİRİM ARTIK.KİMLER VAR?

11/29/2011 11:37:00

ben geldiimmmmmmm:) tamam canım buluşalım mesela 11 gibi toriumda olabileceğim bir gün ben daha erken de gelebilirim, sonuçta biz sohbet muhabbet ama adam haklı neredn bilecek :))

ahan da oğlum geldi :D
inip alalyım sıpayı geliyorum

11/29/2011 11:52:00

ozaman şöyle yapalım canım, sabah buluşup kahvaltı yapalım torium da eşimde o gün için erken gitsin artık,(bu arada bir arkadaşım eşimin yanında işe başlıyor artık hiç gitmeyecek diye korkuyorum ama doğumdan sonra dua edeceğim herhalde )güzel bi su böreği yiyelim, öğlen sen gidecekmisin evine?mert gelecek okuldan kaçta ayrılacaksın bizden, sevde gelecekmi, yada neclaya göremi ayarlasak, o adliyeye gelecek ya..hadi kızlar toplanın bişeyler söyleyin ayarlama yapalım bugün artık.

11/29/2011 11:57:00

ben 1 de  ayrılırım canım 10 bucuk gibi buluşşak süper olur :))
Necla sevde size hangi gün uyar?

11/29/2011 12:14:00

bende gelmek isterim yaaaaaaaaaaaaaaa :(((

eylem vallaaaaaa bilmiyorum bu gidişle bebişim el kadar bişi kalacak. 
bende yemek istiyorum ama istek yokkkk :(( 

11/29/2011 12:14:00

bende gelmek isterim yaaaaaaaaaaaaaaa :(((

eylem vallaaaaaa bilmiyorum bu gidişle bebişim el kadar bişi kalacak. 
bende yemek istiyorum ama istek yokkkk :(( 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...