YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/21/2012 03:52:00

gunaydin))) nasilsiniz hamişlerr))

01/21/2012 16:51:00

hoşbuldum :)) ben resmen gün sayıyorum bir cesaret normal doğum dedim bekliyoruz bakalım ama sabrım kalmadı diyebilirim :)) en son 2 hafta sonra doğurmuş olurum inşallah :) bugün bebek fuarındaydık ev tipi anakucağı ve mama sandalyesini aldık en son çok güzel kapı süsleri vardı ben almıştım ama almayanlar gidip bakabilir birde bugün toptan olan yerler pazar günü perakende satış yapacaklar kaçırmayın derim kızlar:)))

hoşbuldum :)) ben resmen gün sayıyorum bir cesaret normal doğum dedim bekliyoruz bakalım ama sabrım kalmadı diyebilirim :)) en son 2 hafta sonra doğurmuş olurum inşallah :) bugün bebek fuarındaydık ev tipi anakucağı ve mama sandalyesini aldık en son çok güzel kapı süsleri vardı ben almıştım ama almayanlar gidip bakabilir birde bugün toptan olan yerler pazar günü perakende satış yapacaklar kaçırmayın derim kızlar:)))

01/21/2012 20:27:00

Merhaba genç anneler:))
Ne şahane sohbetler olmuş yine... Ben cuma günümü rapor almak ve bazı testler için iki ayrı hastanede koşturarak geçirdim. Müthiş soğuktu ve acaip yorulmuşum. Güzel bir haberim var ve hemen paylaşmak istedim. Grubun çalışan anneleri pazartesi okurlar büyük ihtimal ama sıcağı sıcağına yazayım istedim. 11-14 testimin sonuçları geldi ve herşey yolunda:))
Bolca yaştan bahsetmişsiniz bende artık biraz kişisel konulardan bahsedeyim de dostluğumuz pekişsin kızlar:))) Ben 42 yaşındayım  küsüratıyla... :))) Hepinizin yaşları anne olmak için ideal hiç üzülmeyin. Ayrıca genç anne olup benim kadar beklemeyenlerinde en doğrusunu yaptıklarını söyleyebilirim. Tadını çıkartın zira yaş ileri bir yaş olunca endişeler katlanıyor. Benim önümde bir tarama testleri silsilesi var mesela... Sonra hep bir dikkat ne kadar güzel düşünmeye çalışsam da inceden inceye bir korku... Ama ilkini geçtik şükür:)) Kızkardeşlerim kısacası sizden daha yaşlıyım fakat bu konularda bildiğiniz çaylağım. Deneyimli anneler ve anne adaylarından öğrenecek çok şeyim var. :))
İş meselesine gelince çalışan bir kadın olmakla beraber çalışan kardeşlerimden nispeten daha şanslıyım. Eşimde bende Şehir Tiyatrolarında oyuncuyuz. Sahneye çıkmam riskli gebeliğim sebebiyle yasak. Bu sebeple programda oyunum olduğu haftalar rapor alıyorum. Kurum tiyatrosunda çalıştığımız için bi dolu presüdür var. Ama halloluyor. Sadece pazartesi salı akşamüstleri tiyatroda sorumlusu olduğum bir birimde çocuklara tiyatro dersi veriyorum. Birim yarı zamanlı bir konservatuar gibi işliyor ve bir eğitimci kadrosu var. Bu sebeple ders programımı da kendim ayarlayabiliyorum. Herşeyi tamamiyle bırakmak istemedim doğrusu. Hafif bir tempoda çalışmaya devam etmek bana da iyi geliyor. Ayşegülcüm aman endişelenme ukala akademisyenlerden değilim. :))
Es cümle dualarınız benimle olsun kızlar, benimkilerde sizlerle olacak. İyice dinlenin keyifli geçsin hafta sonlarınız...

01/22/2012 07:44:00

Selammmm millet... Pazar sabahının köründe 8 de actım gözümü... Söyle bir bakayım dedim Cumartesi bisey kacirmismiyim diye 

Yeni katılanlar hosgeldiniz aramıza

Yonca cok ama cok sevindim herseyin yolunda gitmesine

İnşallah bundan sonrasida iyi gidecek ... :))))

Beautyjinn umarım sende sağlıklı sekilde alırsın kucağına bebeğini.. Senin baya yaklaşmış... Ne derler Allah bir avazda kurtarsın :))

Yazılanları eksiz okumaya çalıştım ama arada kaçırdığım ağladığım olmuş olabilir ... Kusuruma bakmayın olar mı ???

Kendinİze ve bebislerinize iyi bakın anlastikmi

Çalışanlar bugüne de iyi değerlendirin ;))

01/22/2012 07:49:00

Kaçırdığım Yada atladigim olabilir yazicaktim ama su telefonların otomatik klavyesi yüzünden ağladığım yazılmış ;)) ağlamıyorum yani ayrıca belirteyim istedim

İyi pazarrrrrrrlllaaaaaaaarrrrrrr

01/22/2012 16:05:00

herkese iyi pazarlar demek için geç kaldım sanırım ama umarım iyi geçmiştir. bugün üzülüp duruyordum oğlanın hareketleri az mı acaba diye sonra bir baktım benim oğlan anladı annesinin üzüldüğünü tekmeleri arka arkaya savurdu;:))))

herkese şimdiden iyi haftalar dilerim hepinizi öpüyorum sevgilerimleeee....

01/23/2012 06:51:00

Herkese günaydınlaaaar, mutlu sağlıklı bol şans dolu haftalar diliyorumm :)

Yeni gelen annişler sizler de hoşgeldiniz aramıza :) 

cumcum, testlerin iyi olmasına çooook sevindim :) Umarım hiç bir sorun hiç bir negatiflik olmadan sağlıkla alırsın minnoşunu kucağına :) Hihi bu arada ukala akademisyen değilim demişsin, öyle bi tereddütüm hiç olmadı ki ;)) 

Dilek' cim, hareketlenmelerde azalma hissettiğinde çikolata falan ye ;) 

beautyjinn , senin güzel haberlerini almamıza az kalmış desene :) Ne mutlu... Sağlıkla sıhhatle alırsın inşallah kucağına :)

Hadi bakalımmm, güzel bir hafta bizlerin olsuuuuuuuuuuuun :) 

01/23/2012 07:36:00

Günaydın bayanlar. Artık son günlerin sabırsızlığını yaşıyorum ben de. Ablam da hamileydi ve 19 Ocakta 2300 gram ağırlığında, sağlıklı bir oğlumuz oldu çok şükür. Hamileliği çok sorunluydu ve son 13 haftasını hastanede geçirdi. Bebişimiz 34 haftalık olarak dünyaya geldi sezaryenle. Darısı hepimizin başına inş. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...