YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/23/2012 09:21:00

Oooo sabah sabah bozmuşlar Özlemciğimin sinirini...

Aman takma ne takıyosun sen o tipleri.. Onlar insan müsvettesi benim nazarımda..İnsanlıktan alabildiği o kadar işte..
Öylelerine, - verdiğin parayı sana iade ediyorum... Şimdi artık sen benim kölemsin
Diyeceksin aslında

01/23/2012 09:25:00

Özlem hayatta nelerle karşılaşıyoruz insanlar artık nasıl bu kadar öfkeli olabiliyor ki düşün neredeyse gözünün üstünde kaş var diye kavga gürültü çıkartıyorlar. karşıdaki kişinin hiç alakası olmasa b,ile suçlanacak biri lazımsa o mutlaka bulunur. sen olmazsan benimdir değilse Ayşedir Fatmadır. ha buna karşı çıkılmayacak mı? çıkılacak elbette ama hayat insanları ne hale getiriyor düşün sen sonuna kadar haklısın elbette.

01/23/2012 09:27:00

Özlem' cim hakkaten takma bak kendi moralini, kendi keyfini kaçırıyosun. Bırak o densizler her yerde... Neşe en güzelini söylemiş, vereceksin parasını sen benim kölemsin diyeckesin aslında.. 

Bir kere ağzından bu sözü çıkaran birisi için can sıkmaya değmez... 

Tamam silmeye çalış kafandan, sen işini layıkıyla yapıorsun ;) kim ne derse desin, senin vicdanın rahat olsun ;) 

01/23/2012 09:28:00

Ayşegül ailenizin yeni üyesi hayırlı olsun bu arada... Bukalemun dışında alacak havyan mı kalmadı canım yaaa :)))))))))))) Nerden geliyor bu bukalemun sevgisi :)))))

01/23/2012 09:29:00

:))) 
Annemler bulmuş kıyamadık aldık. Eşim zaten hep derdi alıcam diye, almasına gerek kalmadı kendi geldi :D :D :D

01/23/2012 09:31:00

aynı sorunu eşim de yaşıyor okulda. eşim üniversitede öğrenci işlerinde çalışıyor. öğrencilerle uğraşmak o kadar zor ki ama öğrenciler en ufak bir sorunda vay efendim sen bizm işimizi yapmak zorundasın bak seni rektöre şikayet ederim bana hizmet etmelisin işin ne gibi tavırlar takınıyorlar gerçekten de bu hiç hoş değil. sen hergün onlar için özveriyle çalış birkez of demeye gör. sen nasıl dersin diye bağrınıyorlar. hiç hoş değil gerçekten. ama bu densizler yüzünden eşim hiçbir zaman tavrını bozmadı yine herkese son derece yardımcı oldu. çok sinirleniyor o da bu durumlara ama Allahtan pes etmiyor.

01/23/2012 09:37:00

Sağolun kızlar, sayenizde sakinleştim biraz, şu an birebir yaşadığım birşey yok çok şükür, okuduklarım üzdü beni biraz. Çünkü ben saygın bir mesleğim olsun insanların dualarını alayım diye seçtim bu işi, bencil insanların ağzına sakız eline oyuncak olmak için değil! para falan en son düşüneceğim şeydir hala da öyle artı kimse de babasının hayrına çalışmaz, herkes hayatını sürdürebilmek için çalışıyor, her neyse kayıtdış inşallah sabah sabah :)

01/23/2012 09:38:00

Bende üniversitede bilgi işlemde çalışıyorum, al benden de o kadar :)) Neler neler görüyoruz.. Neyse sakinnnnn sakinnnnnnnnnnn ;) 

01/23/2012 09:41:00

Günaydın kızlar

Bir kaç gündür bakamadım nurtiye sayfalar uçmuş gitmiş. Okuyabildiğim kadarını okudum güzel sohbetler olmuş. Yeni gelenler olmuş hepside hşgelmiş... 
Özlemciğim senin epey canını sıkmışlar anlaşılan ama boşver sen sıkma canını böyle insanlar için kendini yıpratmaya değmez...  Ne demişler ; "Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline."  Böyle insanları kendi haline bırakacaksın yapacak birşey yok maalesef... 
C.tesi günü kontrole gittik. Bizim kızlar iyilermiş büyümüşler epey... Biri 42 cm 1450 gr, diğeri de 39 cm 1365 gr olmuş :)) Dr bir iğne verdi ikizlerde erken doğum riski olduğu için ciğerlerini biraz daha erken geliştiriyormuş galiba bu iğne. Bir de magnezyumu düzenli kullanmadığım için kızdı biraz :)) mutlaka kullan dedi... 

01/23/2012 09:44:00

Hoşgeldin Zeynep :) 

Maşallah maşallah prensesleree.. Sevindim sağlıklı olmalarına :) Bahsettiğin iğneyi duymuştummm.. Aman ihmal etme sende ilaçlarını :( 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...