YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/23/2012 10:59:00

eveeetttt.... öğle molası bitenler nerede?

ya hanımlar ben mi fazla evham yapıyorum yoksa gerçekten herşey yolunda mı bilmiorum ama bebişim hareketli yani ben öyle hissediyorum ama genelde hep karnımın en altında hissediyorum böyle damar atışı gibi sanki kuvvetli şekilde. mesela şu an durdu. yani orada bir hareket olurken içim bir tuhaf oluyor. başka yerlerde de ufaktan şeyler hiassediyorum ama sizce bu normal mi? yoksa kendimi çok mu dinliyorum?

kafama takmayım düşünmeyeyim diyorum ama insanın elinde olmuyor korkuyorsun heran algıların bebeğe yönelmiş durumda oluyorsun. kendimi normalde çok iyi hissediyorum çok şükür bir rahatsızlık hissetmiyorum. offff.... bilemiyorum öyle işte:(

01/23/2012 11:38:00

geçmiş olsun defnecik inşallah bir an önce iyileşir.

01/23/2012 11:47:00

Hülya geçmiş olsun ikinizede... Bu aralar salgın mı var ne herkes kırılıyo hastalıktan. Ödüm kopuyo benimde valla ama çok şükür zaman zaman başlıyo gibi hissetsemde devamı gelmiyor çok şükür.

Uzak kaldın buralara.. siz eskiler kayboldu son günlerde.

Bu arada hanımlar... Bebişe ilk alışverişi yaptım yemek molasında netten :))))hayırlı uğurlu olsun
bişiler gördüm aliimm - almiimmm diye savaştım sonunda aliimmm beğenmezsem iade ederim kazandı :D:D:D

01/23/2012 11:55:00

doğrudur haklısın.... Allah şifa versin de en kısa zamanda iyileşin hepiniz inşallah.. Sadece kendin olsa belki o kadar dert etmezsin ama kızında hastalanınca insan kime bakacağını şaşırır.... Allah yardımcın olsun valla canım yaa.. üzüldüm gerçekten

01/23/2012 11:58:00

Hülya geçmiş olsun canım, çok zor iyileşiyor bu seneki grip virüsü, hepimizi yokladı gibi, tez zamanda acil şifalar olsun...

Dilek ben de genelde hep aynı yerde hissediyordum, şimdi alttan üste çıktı yeri değişti biraz ama aynı yerden vurmayı tercih ediyor, şu aralar göğüs altına doğru çalışıyor, korkma normaldir :)

Neşe sen de iyi etmişsin güle güle kullansın, al yaa boşver, bu zamanlar ele geçmez bir daha ;)

01/23/2012 12:00:00

Merhaba kızlar iyi haftalar olsun:)))

Yeni gelenler hoşgeldi... Aman Özlemcim ' sakin anne sakin bebek' Sıkma hiçbirşeye canını bizim bu dünya işlerinin kirliliğinden uzak durmamızda yarar var. Tamamiyle soyutlayamayız elbet kendimizi ama sinirleri aldırmış gibi yaşamaya gayret etmek gerekiyor. Özlemcim  herşey yolunda giderse inşallah ben bi 2 sezon seyirciye yüzümü göstermem. Beklesin acık tiyatro:))) Ama istanbuldaki anneler, anne adayları şehir dışındakiler yolunuz düşerse İBŞT nin oyunları için seve seve  davetiye organizasyonu yaparım size. Eşime devrettim sanat işlerini ben:)))
Zeynepcim zamanında kavuşursun kızlarına inşallah, güzel güzel büyüsünler, oh ne güzel.
Ayşegül vallahi sen çok acaip bir kızsın. Gözümde müthiş hareketli bıdır bıdır bişiy canlanıyo. Öyle diğil mi kızlar taçlar, alışverişler, her türlü araştırma kediler köpekler, şimdide bukelamun çıktı. Her an yeni bir sürpriz beklenebilir sende... Hep böyle keyifli, mutlu canlı kal:))) 
Neşe de fena değil bu arada ha onda da acaip bi fırlamalık seziyorum. Ne güzel yeni arkadaşlarım oldu bissürüüü çokkk mutluyum:))))  

01/23/2012 12:03:00

Hülyacım sana da geçmiş olsun kızına da bir an evvel iyileşin inşallah...

01/23/2012 12:05:00

neşecim en azından temel bir kaç şey al bence ben öyle yapıyorum:) ya ileride zorlanırım çarşı dolaşmaktan diye alıyorum hazırlanıyorum yavaştan. zaten anca oluyor. keyfini çıkarta çıkarta ohhh misler gibi:)))

01/23/2012 12:06:00

ÖÇzlemcim çok teşekkür ederim bu arada gerçekten çok rahatladı içim zaten burada sizlerle olmaya başladığımdan beri kendimi daha iyi hissediyorum sanki. iyi ki varsınız:)

01/23/2012 12:06:00

Saolun kızlar cicişleri beğenirim inşallah ....

Fırlamalık mııııı aaaaaaaaa aşkolsun.... :)))))))))))   Hiçte değil ben hanım hanımcık bir bayanım :)))))))))

Kendimi rahat hisssettiğim ortamlarda arada bir ayarım kaçar :D:D:D  Burasıda o rahat hissettiğim yerlerden biri valla ne yalan söyliyeyim :)) Heryerde olmaz yanii :)) kıymetinizi bilin :D:D:D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...