YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

01/23/2012 12:58:00

Özlemcim hiç belli olmaz hayat bu belki günün birinde kucaklarımızda bebeler şehirlerden birinde toplaşırız, ne güzel olur...
Ben araba mevzularına filan hiç girmiyorum bi tane çorap almışlığım yok, çoookkkk erken daha...

01/23/2012 13:03:00

Ay Hülya senin oğlan yanlız değil... benimkide çıplak kalabilir.. İlk kez aldım bugün bişi bende :)) oda alt üst takım... nasıl olsa zaman var diye salıyorum kendimi ama bakalım.. Asıl kafamı kurcalayan su büyük eşyalar... Araba , yatak falan...

Arabaya karar vermek zor cidden sanırım. Set alim bi kerede çıksın diyorum malum fiyatlar iyi bişi dediğin zaman fazla fazla :) o yüzden son ana bırakmak istemiyorum ama karar vermekte dert.  Bi puset bi araba yeter sanırım yani 2li setlerden mi alsam diyorum ... Araba koltuğuna nasıl olsa zaman var diyorum

Sahi araba koltuğunu ne zaman kullanmaya başlıyorlar...

01/23/2012 13:09:00

ya ben de temelihtiyaçlar derken mesela 1 tane hastane çıkışı, 2-3 body, havlusu, banyo filesi, alt açma bezi, yelek-patik ateş ölçer biberon falan aldım. yani çok birşey yok daha meydanda arada ufak tefek birşeyler alıyorum işte. kendime de alıyorum birşeyler arada. sonra zaman daralınca hepsini birden almak lazım o da büyük mali külfet yani. benim burada akrabam falan da yok açıkçası hediye getirecek kimse de olmadığı için herşeyi ben kendim alacağım.

01/23/2012 13:15:00

Aslında araba koltuğu ya da şu ana kucağı mı deniyor ne onlar daha lazım olur sanırım ilk başlarda. Ben ilk aylarında araba kullanamıcam ama almışkende set mi alsam diyorum. Offf çok kararsızım :( 

şunlar gibi mesela; 

01/23/2012 13:20:00

Kızlar Yonca kaçar... Bu akşam dersim var üstelik İstanbulun öbür ucunda... Hepinize kolay gelsin... Yarın görüşmek üzere...

01/23/2012 13:23:00

İyi dersler :) Kendine ve bebişe iyi bak ;) 

01/23/2012 13:28:00

iyi dersler Yonca. Ayşegül o resimdeki daha iyi çünkü hem elde taşıma için hem de araba koltuğu olarak hem de bebek arabasında rahatlıkla kullanabilirsin.

01/23/2012 13:30:00

01/23/2012 13:30:00

Bende aynı şeyi düşünüyorum Ayşegül...
İlk zamanlar çok küçük diye araba kullanılmaz belki ama almışken uygun fiyata denk getirirsem set alim arabayı kenara koyarım hazır olur diyorum.. Bide bu resmini yolladığın bazı pusetler arabaya yerleştirilebiliyor sanırım bakarken resimlerini görmüştüm aşağıdaki gibi yanii

Yani araba koltuğu ilk 6 hatta 9 ay çok önemli değilse ben bu ikili setlerden alırım büyük ihtimal alırsam ...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...