YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

11/30/2011 07:58:00

hiç sorma yaa delirdi sabah sabah, birde akşam babası halı sahaya indi, tabi bizimkini utamadığım için birlikte gittiği komşumun oğlunu çaırdım oynasınlar diye genelde yapmam çünkü çok dağıtıyor evi neyse kolunda ben 10 saati bizimkinde de var ama değişiği sabah uyandı onu arıyor yaa, gece uyandı siyah saatim nerde diyor tövbe yarabbim almayım şımarmasın diyorum ama kıyamıyorum ya :(

Eyloş toriumda nerede edicez kahvaltı? O tarz biryer var mı orada hiç dikkatimi çekmedi :D

11/30/2011 08:08:00

gidiyorum bak,,
arkadaşım geç kalması ile ünlüdür daha zamanında geldiğine şahit olmadım :D
10 kala gelecekti, hala gelecek...

11/30/2011 08:09:00

Necla uğrammaış akşam nasıl geçti acaba kontrolü, merak ettim şimdi

11/30/2011 09:20:00

ay bu pc de bi uğursuzluk varki anlatamam.jetim gece bozuldu sabah elektrik gitti pc nin pili yok kaldım ortada.fatma şimdi sen arkadaşınlasındır toriuma ben hiç gitmem ama bi buluşalım tıkınacak yer buluruz, sen yer söyle ben hiç bilmemki...bir kere yeni açıldığında gitmiştim beğenmeyip çıkmştım ozaman.

11/30/2011 09:24:00

necla hadi geçmiş olsun senin bebişlerde benişmkiler gibi mini mini minyon herhalde.kızımda minik doğdu benim aynısını dedi doktorum bana, sen nesin ki ne bekliyorsun dedi.hahayyy, ben neymişim...sonra dan çok ugraştı benle kilolarım yüzünden ya hadi neyse..acil aksilik diye bişey yoktur neclacımmmm...o nedemek yaaa..aksiliğin acilimi olur..ayarla gel yanlız birbirimizde numaralarımız yok saatleri tuttturalım ...on bucuk torium..olleee...

11/30/2011 10:27:00

45 kilo iken 3700 çocukmu doğurdun.çok sinir bozucu.ben 70 kilo iken 2650   ..doğurdum.aynee n öyle muayene, testler, yemek, e çıkmışız bir iki bişeyler alalım bari derken karı kediye yükleyip geliyoruz.en asudede bir kere dr a gittim yoğundu alamadı hemen çıktık dolaşmaya english home dan lohusa yatagımı yaptım o gün, yanlış olmasın 400 civarı bişey verdik doktor gelince eşim doktora  '' bak dedi 20 dk.yokluğun neye maloldu bana'' hiç unutmam..öyle oluyor yaaa...amannn kaç kere geliyoruz dünayya bee ...

11/30/2011 10:58:00

bende 76 kiloyla 3.640 doğurmuştum sonra 56 kilo oldum tabi ama şuan 5 kilocuk alıverdim:) Okulda kahvaltı da iki tost götürdüm hala açım şimdi ne yesem diye düşünüyorum
O doktor masraflarını hiç sormayın ya sizin sigortalarınız yok mu kızlar benim yok bi de her gidişte 100 lira sadece muayeneye veriyorum e testti falan en az 200 o da en az. Benim bi doğum yapmam kadar aile bütçesini sarsan bişey yok:))

11/30/2011 12:53:00

Geldimmm :) çok keyifliydi ama eve gelince tepem attı :D

oğluşa saat aldım dedim ya ben 10 şeysi 60 lira ya dumur oldum neyse eve geldik çocuğum bir heves açı ki çalışmıyor ay nasıl tepem attı, en kötüsü de mert çok hayal kırıklığına uğradı, şimdi uyusun uyansın gideceğiz de değiştirelim baba bursa da geç gelecek bizde yemeğimizi yer geliriz bari,

Necal gözün aydın caım,

Kızlar tel no almak şart,  özelden atalım geleceklere bence,

torium ilk açıldığında berbattı şimdi daha iyi ama nerede otururuz bilemiyorum sanırım aşağıda gcafe nero var orada buluşabiliriz bence ;)))

11/30/2011 13:15:00

kızlar merhabalar,valla benim sizin hızınıza erişmem imkansız heralde...bu yaştan sonra öğrenci olmak beni benden aldı,evle bile ilgilenemiyorum...bizde bugün doktora gittik,bebişimizi gördük,ellerinizden öper zıp zıp zıplıyordu.valla inanamadım hopluyordu havalara...:))şu buluşma olayınıza da acayip heveslendim ama bana inanılmaz uzaksınız malesef...:((umarım herkesler iyidir..öpüldünüz

11/30/2011 13:17:00

asudeyi uyuttum bende uzandım biraz kıza uyandım vallahi uyumusum, yemek yedireyim benimde pek iştahım yok nedense.hava güzel görünüyor sahile inelim azcık deniz havası iyi gelir ikimizede.sonra dışarıda bşeyler atıştırır geliriz artık, siz yer belirleyin bana uyar bebeklere uygun bi yer olsun fatmacım, girip rahatsız olup kalkmayalım, şöyle geniş, sivri köşesi az hahahhahah, neyse kahkaha yazmaya bile enrjim yok uçtum kaçtım öptüm.byys.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...