YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

11/30/2011 13:32:00

oldu şekerim :) 3 yaştan büyük çocuklar için  park var, ama orada genelde fastfood arzı olduğu için çocuk oyun yerleri yok ama zaten bir asude olacak 4 kişi bir bıdığa bakarız diye düşünüyorum :D

git git iyi gelir hava muhteşem ;)))

benimki uyyor bende kahvemi içtim bones izliyorum :D

Senem kolay gelsin çok sıkıcı ders çalışmak hakikaten ama madem başladın bitir, okul işi zor ya ben  bitireli yıllar oluyor  mert le yeniden başlayacağım sanırım:)

11/30/2011 13:52:00

aferin sana hiç akıllanma sen, bırak o işi kocayla yap bu güzel hava da kızınla gezsene yada olmadı git bşr kahve iç eve git uzan :)

11/30/2011 14:20:00

:D alırken bunları düşünmüyordun da ondan :)

11/30/2011 15:48:00

neclaa aslında anaerkil toplumuz evde kadının dedği olur ama erkeğin dediği olurmus gibi davranılır, bu ne gamsız adam beee vallahi bi çığlık bi kıyamet kopartırım aklını alırım adamın.gecenlerde bizimkide öyle etti bana o günde betada indirim var son artık gitmem  lazım yani aaaa bekle bekle bu yok neyse cıktı geldi bir surat yaparsın sonra bir bağırırsın buna oooohhh çıktık avm kapanmadan aldık geldik dolaştım birazda....vallahi affetmem.
 az önce fatma ile konustuk bıcır bıcır sesi var, gelir b,razdan

11/30/2011 17:12:00

geldimmm kızlar, bir arama tanımıyorum da numarayı bir açtım (asıl kend) bıcır bıcır aaa eylem senmisin dedim aynı yazdığı tarzda konuşuyor hemen anladım 40 yıllık dostummuş gibi:))))) ben daha bıdığa hiç bişiy almadım erken daha hele bir 7 olsun :)))))) ama geceliği merak ettim bende mertten bir takım var birde bunda maviş aldım mı tammadır mertteki pembiş:)))

11/30/2011 18:00:00

yemek yedik, şiştik geldim.neclaa alemsin, sen adamın rahatını bozmazsan kendi niye bozsun hayatım, tekmeyi salla ''örtü verirmisin çocuğa'' diye bak kös kös nasıl gidip getiriyor.ay bu adamlarada yazık kullandıgımız kelimelere bakarmısınız çok ayıp ama....neysem hülya hayırlı ugurlu olsun canım erken değilmiydi yaa.. bende burada ferah iç giyim var oradan almıstım çok rahattı aaa dur resim bakayım ben bulursam koyarım çok ciicik bi gecelikti.oraya gideceğim yine, tumanlar falan var güzel ..fatmaaa geldinmi sen aman aman yerim seni ben, anam benim sesim boru gibi çıkar genelde, videolarda falan kendi sesimi tanıyamam o derece...sevdim seni.mucxx..

11/30/2011 18:03:00

kocamıda gösterttim

11/30/2011 18:07:00

Bilmukabele şekerim, kaçta demiştik cuma 10:30 mu:?

yemek yandı kahvaltı mı ettiniz:)))

ben bellamom dan almıştım mavsinin büyük bedeni kaldığı için mecbur pembiş almıştım ikinciye kız olur demiştim ama tutturamadım :D

11/30/2011 21:14:00

yess cuma 10:30 ney cafeydii kaçıncı kattaydı onu tekrar belirt hayatım kaybolmayalım, kızlar herkese iyigeceler öptüm..

11/30/2011 21:36:00

Hülyacım acelecisin bakıyorum da ben bi son 3 aya girmeden kılımı kıpırdatmam.
Kızlar akşam eşimle alişverişe gittik, kabanım yoktu ya olanın da göbeğimden düğmeleri kapanmıyordu artık önüm açık geziyordum. Geçen gün hamile mağazalarını gezdik hep aynı tarz, ebru'daki de aradığım gibi değil. Bir de aldı mı doğumdan sonrada giyebileceğim gibi olsun dedim ee hamilelik kışa geliyo şişen karnımı da kaldırması lazım dedim ne çok şey dedim işte ve bu akşam aradığımı Boyner'de buldum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...